“Warto odwiedzić”
Gospoda Kruszyna — recenzja

Gospoda Kruszyna
Nr 5 wśród 32 Restauracje (Bolesławiec)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opis: Zapraszamy do gospody Kruszyna - niezwykłego miejsca, przy zwykłej drodze. Prawdziwej gospody - z dobrą kuchnią i ciekawym towarzystwem. Do miejsca, z którego nie chce się umykać. Czy latem, czy zimą ogarnia tam człowieka błogie rozleniwienie i chęć zatrzymania się, posmakowania. Przede wszystkim znakomitej kuchni, innej latem, innej zimą, kuchni z tradycjami, opartej na starych, sprawdzonych przepisach, w której, gdy upał, ugasisz pragnienie zsiadłym mlekiem, a do niego posmakujesz pierogów z jagodami. W Kruszynie inaczej niż gdzie indziej pachnie – drewnem, dymem z kominka, suszonymi ziołami. Po posiłku można zapaść w miękki fotel i dać się zauroczyć ogniowi z kominka. Lokalizacja Kruszyny na skrzyżowaniu dróg tranzytowych Wschód – Zachód oraz Północ – Południe w pobliżu granicy niemieckiej powoduje, że nasza gospoda stanowi idealne miejsce na przerwę w podróży. Każdy, kto zatrzyma się w Kruszynie, znajdzie komfortowe warunki do wypoczynku oraz rodzinnych lub biznesowych spotkań. Gospoda to miejsce niezwykłe, nie dziwi więc fakt, że wiele osób wybiera je, by uczcić przyjęciami najważniejsze wydarzenia w życiu – wesela, chrzciny czy komunie. Nasza oferta: • tradycyjna polska kuchnia – potrawy mięsne i jarskie, zróżnicowane zależnie od pory roku. • pokoje gościnne – gościom strudzonym drogą, którzy zapragną zostać u nas na dłużej, proponujemy noclegi w komfortowych, przytulnych pokojach za przystępną cenę. Oferujemy 12 pokoi z łazienkami, telewizją satelitarną oraz dostępem do internetu. • imprezy okolicznościowe – wesela, komunie, etc. Gospoda to idealne miejsce do organizowania kameralnych, ale i hucznych imprez rodzinnych. Oferujemy dwie sale – na 50 i 100 osób. Postaramy się, by właściwie uczcili Państwo u nas swe zaślubiny, chrzest dziecka czy okrągłe urodziny seniora rodu. Zapraszamy także na spotkania towarzyskie – zjazdy klasowe, wieczory panieńskie lub kawalerskie. Dostosujemy się do Państwa oczekiwań i sprawimy, że długo nie zapomnicie pobytu w naszej gospodzie. • spotkania biznesowe – seminaria, szkolenia, imprezy integracyjne - W Kruszynie rozumiemy, jak ważne są dla efektywnej pracy kompetencje, zgranie zespołu oraz dobra w nim atmosfera. Dlatego zapraszamy do nas pracodawców wraz z pracownikami, by organizować u nas szkolenia lub imprezy integracyjne. Aby to ułatwić, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy salę konferencyjną na 40 osób, jeśli natomiast okaże się, że grupa szkoleniowa będzie większa, przysposobimy na Państwa potrzeby jedną z sal restauracyjnych. • przejażdżki konne po okolicy – zapraszamy miłośników koni, by skorzystali z oferty pobliskiej stadniny i spędzili czas na konnej przejażdżce po okolicach. To doskonały sposób na zwiedzenie malowniczych zakątków w okolicy Bolesławca . • ogniska i biesiady na świeżym powietrzu – jeśli zapragną Państwo wieczornego relaksu przy ognisku, gwarantujemy doskonałą zabawę pod gwiazdami. • Skansen - niepowtarzalną atmosferę Kruszyny tworzą nie tylko smaki i zapachy, ale także przedmioty, które celowo i z rozmysłem dobierano do drewnianych wnętrz "z duszą". Stare naczynia, wazy, garnki, kołowrotki, dawne maszyny rolnicze, nawet telefon oraz różnego rodzaju instrumenty dyskretnie przypominają o upływającym czasie oraz uczą szacunku dla przeszłości. • doskonałe położenie – baza wypadowa dla gości pragnących zwiedzić region Pracujemy dla Państwa całą dobę! Szczególnie zapraszamy grupy autokarowe, których obsługa to nasza duma i specjalizacja.
Zrecenzowano 9 września 2018

Dobra lokalizacja przy drodze. Miła obsługa i niezłe jedzenie za rozsądną cenę.
W sezonie chłodnik lepszy niż w litewskim konsulacie.

Dziękujemy, Jarek T

Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszny obiadek :-) Napewno wrócimy, wszystko świeże, smaczne i ładnie podane :-) Polecam na obiady rodzinne idealne miejsce :-)

Dziękujemy, Dawid D
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018

Polecam lokal na imprezę rodzinną jak również wypad na obiad rodzinny.
Pyszne swojskie jedzenie odpowiedni klimat.Zachęcam wszystkich miejscowych i przyjezdnych.

Dziękujemy, Czesław G
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przejazdem z rodziną trafiłem na bardzo fajną restaurację , polecam i daje 4+ bardzo mocne , jedzenie bardzo smaczne, ceny ok nie za wysokie, troszkę długo czekaliśmy ale było dużo ludzi

Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo bogate menu, głównie kuchnia polska.Solidny kotlet schabowy, dobry placek ziemniaczany z gulaszem. Miła obsługa, plac zabaw dla dzieci, sporo miejsca wewnątrz restauracji i sporo na zewnątrz pod parasolami.

Dziękujemy, M M

Gospoda Kruszyna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Kruszyna? Podziel się wrażeniami!