“Niedzielny obiadek”
JAK W DYM pizza & wino — recenzja

JAK W DYM pizza & wino
Nr 3 wśród 37 Restauracje (Bolesławiec)

Pyszna pizza i makaron z grzybami , polecam serdecznie, trafiłyśmy przez przypadek, ale było warto

Dziękujemy, 185martaz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jakwdym, Właściciel, JAK W DYM pizza & winoOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Cieszymy się, że sprostaliśmy oczekiwaniom. Zapraszamy częściej i bez przypadków : )

Bardzo dobra pizza, bardzo cieńkie ciasto , świetne włoskie produkty. Mocno pomidorowy sos na pizzy. 5 stolików w środku w okresie jesienno - zimowym może być problemem, bo na pewno znajdzie się wielu smakoszy tej restauracji.

Dziękujemy, agaTe90

Dziękujemy za opinię i dobre słowo. Szykujemy się na okres jesienno-zimowy. Będzie dobrze : )
Zapraszamy zawsze : )

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Tak naprawdę wszystko na 100% dopięte na ostatni guzik.
Bardzo miły i pomocny personel.
Pozdrawiam ekipę

Dziękujemy, maciej s
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jakwdym, Właściciel, JAK W DYM pizza & winoOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Macieju, dziękujemy Ci bardzo za docenienie naszych starań.
Pozdrawiamy Cię serdecznie i zapraszamy zawsze!

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce zdecydowanie godne polecenia przyjemny lokal z profesjonalną i niezwykle życzliwa obsługą oraz przede wszystkim doskonałym jedzeniem. Fantastyczna pizza z oryginalnych składników i na wyśmienitym cieście. Bardzo dobre wino domu. Pierwszy raz spróbowaliśmy tu oliwy Rozmarynowo pomarańczowej która była przepyszna. Proszę jedynie zadbać o większą ilość butelek z oliwą (może więcej mniejszych butelek) ponieważ kelnerki naprawdę mają dużo roboty z bieganiem między stolikami i dzieleniem butelek między poszczególnych gości. Jeżeli zdarzy nam się ponownie odwiedzić Bolesławiec pewnością tu wrócimy.

Dziękujemy, mmgosh
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jakwdym, Właściciel, JAK W DYM pizza & winoOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dziękujemy za ciepłe słowa, opinię i sugestie.
Cieszymy się, że nasze starania są zauważalne.
Odwiedźcie Bolesławiec i nas, zapraszamy gorąco!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza z bardzo dobrymi składnikami i ciastem, a do tego buraczkowe gnocchi, które jest niesamowite Polecam każdemu odwiedzającemu Bolesławiec

1  Dziękujemy, Ania0206TL
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jakwdym, Właściciel, JAK W DYM pizza & winoOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Cieszymy się, że smakowało i dziękujemy za polecenie i opinię.
Mamy nadzieję, że będziemy mieli jeszcze przyjemność Cię gościć.

JAK W DYM pizza & wino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w JAK W DYM pizza & wino? Podziel się wrażeniami!