“Wkoncu coś nowego !”

Restauracja Boleslavica
Nr 17 wśród 32 Restauracje (Bolesławiec)
Opis: Restauracja Boleslavica - najlepsze sałatki w mieście, pyszne kanapki na ciepło, kanapki z wołowina Pastrami, deski serów, opcje dla wegetarian, opcje bezglutenowe, piwo rzemieślnicze Tichauer, cydr rzemieślniczy MeliMellum, lemoniady MoonBrothers, pyszna kawa i herbata.
Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie:) cieszę się ze w Bolesławcu powstała restauracja która nie serwuje jak reszta innych pierogów, pizzy czy tez placków dobrze znanych wszystkim rodakom ... a wdraża w kuchenne podboje dania b/ glutenu.Świeżość oraz pomysłowość na pyszne dania sprawia ze moje kubki smakowe wariują ;) Osobiście jadłem salatke z kaczka , podanną z pysznym sosem malinowym a do tego świetnie komponujące się pieczywo :) Obsługa po której widać ze gastronomia to jej drugie ,,Ja” kompetentna a zarazem z uśmiechem na twarzy . Polecam !!;)

Dziękujemy, gregory1993g
Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie , bardzo sympatyczna obsługa i genialny wystrój polecam naprawde warto przyjechac do tej restauracji.

Dziękujemy, Magdalena K

Restauracja Boleslavica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Boleslavica? Podziel się wrażeniami!