“Kraina pieprzu”
Dobra Pierogarnia — recenzja

Dobra Pierogarnia
Nr 11 wśród 32 Restauracje (Bolesławiec)
Zrecenzowano 18 listopada 2017

Nota z pewnością byłaby wyższa ale obniża ją nadmierne stosowanie pieprzu. Byłem tam kilka razy, na początku myślałem, że to jakiś wypadek przy pracy ale każda kolejna wizyta odznaczała się tym samym. Panie tam pracujące muszą zrozumieć, że nie wszystkie osoby dorosłe oraz szczególnie dzieci tolerują takie ilości pieprzu.

Dziękujemy, Marcin P

Zrecenzowano 3 listopada 2017

Bardzo dobre pierożki z różnymi farszami do wyboru,szpinak ,feta,owoce,tradycyjnie.Kto co lubi,wszystko świeże i pyszne,polecam gorąco.

Dziękujemy, barba302016
Zrecenzowano 12 października 2017 z urządzeń przenośnych

Pierogi w ofercie na sztuki to trafiony pomysł. Można spróbować różnych nadzień, a tych sporo. Jadłam z ciecierzycą, ruskie, z kaszą gryczaną i wołowiną oraz ze szpinakiem. Mnie najbardziej przypadły do gustu ruskie i ze szpinakiem ale wszystkie były smaczne. Ciasto mogłoby być odrobinę cieńsze i zdecydowanie przesadzają z ilością tłuszczu, którym polewają pierogi ale i tak serdecznie polecam. Obsługa sprawna i uprzejma. Przygotujcie się jednak na wizytę w pralni po wyjściu, bo z wentylacją nie jest dobrze i Wasze ubrania będą pachnieć paloną cebulką i tłuszczem.

1  Dziękujemy, Julia C
Zrecenzowano 22 sierpnia 2017

Pierogi są pyszne, praktycznie wszystkie, których próbowaliśmy. Sprzedawane na sztuki, czyli można zamawiać dowolne zestawy. Sprzedawane też na wynos.

1  Dziękujemy, dr_agon_2
Zrecenzowano 18 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Baaardzo dobre pierogi, juz dawno nie jadłam tak dobrych :) mimo że lokal był całkiem spory, to i tak miejsc brakło - i wcale się nie dziwię skoro jedzenie takie dobre i to w niskiej cenie polecam, polecam, polecam!

Dziękujemy, Zosia U

Dobra Pierogarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Dobra Pierogarnia? Podziel się wrażeniami!