“Rodzinnie”
El Pablo — recenzja

El Pablo
Nr 30 wśród 37 Restauracje (Bolesławiec)

Często spędzamy czas z dziećmi w El Pablo. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa miła, a piwo jak to piwo dobre

Dziękujemy, Elena H

Makarony mimo zachęcających nazw ledwo jadalne. Produkty chyba najtańsze w swojej kategorii. Kluski rozgotowane penne tylko z nazwy najprostsze z dyskontu. Krewetki koktajlowe najmniejsze jakie widziałam i w znikomej ilości. Kurki mikroskopijne, kilka kawałków kurczaka w drugim daniu. Brak serwetek i przypraw na stole.
Zdecydowanie nie.

Dziękujemy, ewikp2016
Zrecenzowano 4 września 2019

Obsługa przemiła, jedzenie pyszne, akurat braliśmy makaron arabski i pizzę z kurkami. Bardzo smacznie i szybko.

Dziękujemy, Robert W
Zrecenzowano 1 września 2019

Zainwestujecie w porządny serwis. Co jakiś czas znajomym udaje się wyciągnąć mnie do „el pablo” a ja łudzę się, że standardy się poprawiły - otóż nie. Zatrudniacie osoby niedoświadczone w obsługiwaniu klienta i jeszcze to zamawianie przy barze, kilka miesięcy temu tego nie było...Jedzenie jest słabe na tle innych pizzerii w boleslawcu dzisiaj na przykład pieczarki były pół surowe. Dziwne, że jeszcze się utrzymuje ten lokal.

Dziękujemy, Mateusz S
Zrecenzowano 1 września 2019

Tradycyjnie ostatni weekend miesiąca w El Pablo. Dziękujemy. Pozdrowienia dla kelnerów! Super. Widzimy się za miesiąc

Dziękujemy, Krzysztof J

El Pablo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w El Pablo? Podziel się wrażeniami!