Bolesławiec

“Pizza z kurkami super”
El Pablo — recenzja

El Pablo
Nr 30 wśród 37 Restauracje (Bolesławiec)
Zrecenzowano 4 września 2019

Obsługa przemiła, jedzenie pyszne, akurat braliśmy makaron arabski i pizzę z kurkami. Bardzo smacznie i szybko.

Dziękujemy, Robert W

Zrecenzowano 1 września 2019

Zainwestujecie w porządny serwis. Co jakiś czas znajomym udaje się wyciągnąć mnie do „el pablo” a ja łudzę się, że standardy się poprawiły - otóż nie. Zatrudniacie osoby niedoświadczone w obsługiwaniu klienta i jeszcze to zamawianie przy barze, kilka miesięcy temu tego nie było...Jedzenie jest słabe na tle innych pizzerii w boleslawcu dzisiaj na przykład pieczarki były pół surowe. Dziwne, że jeszcze się utrzymuje ten lokal.

Dziękujemy, Mateusz S
Zrecenzowano 1 września 2019

Tradycyjnie ostatni weekend miesiąca w El Pablo. Dziękujemy. Pozdrowienia dla kelnerów! Super. Widzimy się za miesiąc

Dziękujemy, Krzysztof J
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce , miła obsługa ,dobre drinki zdecydowanie polecam. Dziękujemy bardzo. Dziewczyna zadowolona

Dziękujemy, 320pawe_k
Zrecenzowano 1 września 2019

Klimatyczne miejsce, jedzenie bardzo smaczne. Dziękujemy za super obsługę El Pablo! Na pewno wrócimy

Dziękujemy, Paweł W

El Pablo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w El Pablo? Podziel się wrażeniami!