“Dziękujemy El Pablo”
El Pablo — recenzja

El Pablo
Nr 30 wśród 37 Restauracje (Bolesławiec)
Zrecenzowano 1 września 2019

Klimatyczne miejsce, jedzenie bardzo smaczne. Dziękujemy za super obsługę El Pablo! Na pewno wrócimy

Dziękujemy, Paweł W

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Super! Obsługa rewelacja, realizacja zamówienia bardzo szybko. Widoczna poprawa jeśli chodzi o jedzenie!

Dziękujemy, Patryk G
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Dziękuje za wczorajszy dzień. Było super. Solenizantka zachwycona. Będziemy wracać. Pizza mega, a makarony zapiekane pierwsza klasa.

Dziękujemy, Antoni I
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Jedzenie super obsługa fantastyczna. Chętnie będziemy wracać. Lemoniada najlepsza jaka piliśmy. Dziękujemy

Dziękujemy, Sandrakurpalska123
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Nasze ulubione pizze są na białym sosie. Polecam pizzę z kurkami. Obsługa super. Szkoda tylko, ze jak ludziom smakuje piszą rzadko, ale jak nie smakuje wpisują w internecie! Róbcie swoje. Super.

Dziękujemy, Damianraj

El Pablo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w El Pablo? Podziel się wrażeniami!