“Dobre jedzenie”
El Pablo — recenzja

El Pablo
Nr 30 wśród 37 Restauracje (Bolesławiec)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Super! Obsługa rewelacja, realizacja zamówienia bardzo szybko. Widoczna poprawa jeśli chodzi o jedzenie!

Dziękujemy, Patryk G

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Dziękuje za wczorajszy dzień. Było super. Solenizantka zachwycona. Będziemy wracać. Pizza mega, a makarony zapiekane pierwsza klasa.

Dziękujemy, Antoni I
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Jedzenie super obsługa fantastyczna. Chętnie będziemy wracać. Lemoniada najlepsza jaka piliśmy. Dziękujemy

Dziękujemy, Sandrakurpalska123
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Nasze ulubione pizze są na białym sosie. Polecam pizzę z kurkami. Obsługa super. Szkoda tylko, ze jak ludziom smakuje piszą rzadko, ale jak nie smakuje wpisują w internecie! Róbcie swoje. Super.

Dziękujemy, Damianraj
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Czasem wpadam tam na obiad. I tak było tym razem ale jak podeszła do mnie nie znana mi kelnerka trochę się zniesmaczyłem, pomyślałem..."kurde, znowu jakaś nowa dziunia co się uczy i pewnie będą momenty z którymi pani sobie nie poradzi"
Przedstawiła się jako Joanna. Moje zaskoczenie sięgnęło apogeum ponieważ już po pierwszej wymianie zdań okazało się że dziewczyna jest niesamowicie połapana w temacie, obiad który zaproponowała i podała to była po prostu petarda. Dziewczyna naprawdę wie co robi i czuje to. I jeszcze jej sposób rozmowy i aparycja....mmmmm...
Polecam Wszystkim z całą stanowczością a zwłaszcza panom.

Dziękujemy, Slawko76

El Pablo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolesławiec, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w El Pablo? Podziel się wrażeniami!