“Skok na zająca ”
Javorina — recenzja

Javorina
Nr 29 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Javorina to raczej nie miejsce, do którego trafimy przypadkowo. To raczej kwestia świadomego wyboru. Miejsce proponuje sporo dań regionalnych w odświeżonej odsłonie. Fajnym pomysłem są zestawy wtorkowe i czwartkowe. Ceny dosyć przystępne. Zamówiliśmy standard czyli pierogi ruskie i skoki zająca. Pierogi były dla mnie osobiście słabo przyprawione, ale zając był ucztą nie tylko dla oka. Na plus także dostępność lemoniady.

Dziękujemy, SilesianGirl

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa. Zjedliśmy z dala od krupówkowego zgiełku dodatkowy plus za bawialnię dla dzieci

Dziękujemy, paula-april
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tylko z braku czasu, nie mieliśmy okazji zakosztować niemożliwych pewnie nie tylko w tytule potraw z karty.
Zakończyło się na szybkich lemoniadach hand Made Javorina, produkcji przesympatycznych Pań z tajemnego przepisu szefa Pana Janka
Pędy sosny i ogórek, to jest to co Cię orzeźwi nie tylko w gorący dzień i postaw na nogi.

Polecam i pozdrawiam serdecznie.

Dziękujemy, arte_art
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo porządną restauracja. Położona z dala od zatłoczonych Krupówek, dzięki temu jest spokojnie i kameralnie. Zamówilismy flaki z boczniaków a na drugie danie udziec barani oraz pierogi z jagnięciną. Wszystkie dania były doskonałe zarówno w smaku jak i estetyce podania. Fajna obsługa. Polecam.

Dziękujemy, 478kasiaw
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Choć nie znajdująca się przy głównych ulicach Zakopanego, jest warta odwiedzenia.Niepowtarzalna kuchnia.Posiłki podawane w bardzo nowatorski sposób, ale ciągle związane są z góralskimi tradycjami.Restauracja w środku jest udekorowana dziełami lokalnych artystów.
Naprawdę Polecamy.

Dziękujemy, Bartix

Javorina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Javorina? Podziel się wrażeniami!