Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam wątpliwa przyjemność spędzić w tym miejscu 4 noce. Pensjonat to raczej skansen lat 90- tych. W pokojach zastalismy stare meble i absolutnie żadnych udogodnień, które w dzisiejszych czasach są już standardem. Łazienki wołają o pomstę do nieba. W łazience znajomych był tylko brodzik, bez żadnej kabiny ani nawet zasłony. Po każdej kąpieli łazienka zamieniala się w basen. W naszej łazience odplyw w brodziku był kompletnie zatkany. Co więcej, kurki przy umywalce i pod prysznicem to już absolutny zabytek. Drzwi, klamki itp pamietaja chyba czasy prezydentury Wałęsy. Pensjonat potrzebuje gruntownego remontu. Póki co ma się wrażenie, że człowiek cofnął się w czasie. I jeszcze moze wszystko byłoby do zaakceptowania gdyby nie wysoka cena za pokój. Za taką kwotę można wynająć elegancko i nowoczesnie urzadzony pokój w luksusowym pensjonacie.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, GosGos
Zrecenzowano: 21 stycznia 2018

Niestety ten Pensjonat nas nie zadowolil !

Co nas najgorzej zaskoczylo ? Lazienka w stanie makabrycznym !
Wymaga generalnego remontu. Nie ma zadnej polki ( tylko ta pod lustrem ] aby cokolwiek postawic. Wszstko z osobistych rzeczy stoi na podlodze. Przez 5 dni najprawdopodobniej nie byly reczniki zmieniane. Smietnik bez przykrywki ,kotara do prysznica pamieta napewno jeszcze lata 80 - te, nie mowiac o szczotce do ubikacji . Te rzeczy nie kosztuja majatku mozna co jakis czas wymienic.Nie ma ogrzewania w lazience takze reczniki nie schna. Pokoje calkiem male. Okna nie dajace sie dobrze otwierac. Pokretlo od kaloryfera nie dzialalo. Sam naprawilem, bo kaloryfer byl tak goracy ze nie mozna bylo dotknac.
Wigilia jak dla mnie odpekana. Karp jako jedyna ryba na kolacje ( gdy poprosilem o inna odpowiedziano mi,ze filet tylko dla dzieci). o reszcie nie bede juz pisai. Tlumaczenia, ze jest nowy wlascieciel od 1,5 czy 2 lat nie usprawiedliwia.

Wskazówka dotycząca pokoi: nie polecam !!!! Lepiej doplacic i cos lepszego wynajac. Niestety zdjecia na stronie nie oddaja prawdy.
Termin pobytu: grudzień 2017
1  Dziękujemy, adam c
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2017

Korzystam regularnie z usług tego pensjonatu i za każdym razem jestem w pełni zadowolony. Nawet w okresie gdzie nigdzie indziej nie mogłem znaleźć pokoju byli mi w stanie pomóc. Polecam zwłaszcza na krótkie wyjazdy służbowe.

Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, DawidZ102
Zrecenzowano: 31 lipca 2017

Obiekt kameralny, taki pensjonat plus do tego świetnie położony,obok pięknego parku, placu zabaw, amfiteatru... Baaaardzo blisko do Krupówek, przystanków bus/pks.
Obiekt posiada typowe pokoje 1os. a nie dwujka z przeznaczeniem wykorzystania dla 1 os. i to jest fajne. Pokój 1 os., czysty, przytulny z balkonem. Łazienka mała ale na potrzeby 1 os. wystarczająca.
Personel miły i pomocny.
Śniadania dobre i wystarczające.
Cena raczej adekwatna do jakości (pobyt, wysoki sezon).
Dobre miejsce strategiczne do dalszych wędrówek i odpoczynku po nich - rekomenduje i wrócę kiedyś...

Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
3  Dziękujemy, KamIKA2014
Zrecenzowano: 19 czerwca 2017

Mimo, że w centrum i mimo śniadania - smacznego to byłam bardzo niezadowolona z pokoju. Za taka cenę to powinnam mieć luksusowy pokój, a nie w takim stanie. Grzyb w łazience na fugach, pod prysznicem stała woda, ze słuchawki ciągle kapało po kropelce, odpływ był śmieszny... z rurki do kratki ściekowej lała się woda, spłuczka do pociągnięcia za sznurek - "czysty" PRL... Pokój klaustrofobiczny, jeden ręcznik brudny i "kocyk" na łóżku też brudny - jeśli się nie da tego wyprać to się nie daje tego do pokoju!!! Jednym słowem brzydziłam się... Na zdjęciach pokoje I łazienki są ładne, niech zamieszczą jeszcze zdjęcia reszty pokoi...

Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę