“Serdecznie nie polecam”
Karczma Zagroda — recenzja

Karczma Zagroda
Nr 128 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Specjalność zakładu świetnością nie odstaje jedzeniu z prl-u. Największym zaskoczeniem był placek po zbójnicku - ponoć specjalność szefa kuchni - który był posypany serem żółtym (bez komentarza). W dodatku sos z paczki i zestaw surówek a’la jedzenie przy autostradzie w latach 90.. Cena nieadekwatna do jakości.

Dziękujemy, MatteuszZnafca

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Obsługa ok. Jedzenie za tą cenę- bez rewelacji. Zupa z mrożonej i dużo brakuje do zupy jarzynowej Nie polecam. Gdzie indziej taniej i smaczniej.

Dziękujemy, riki117
Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Nie polecam posiłki dostaliśmy letnie (ziemniaki nawet chłodne) surówki same gotowce ze słoików , kelnerki powinny trochę się ogarnąć bo chyba nie bardzo wiedzą na czym polega ta praca. Nie wrócimy tam więcej.

Dziękujemy, Slawek K
Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Nie polecam tej restauracji.Jedzenie jakaś tragedia.Wystrój straszny.Wszędzie kupy kurzu.Koperkowa zupa smakowała tragicznie.Jedynie rosół był smaczny.Kotlet i frytki było czuć starą fryturą,surówka najlepsze czasy miała juz za sobą .Ogólnie będziemy się trzymać z daleka od tej restauracji

Dziękujemy, Ewelina R
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Fajnie schowana Karczma zachowana w typowo goralskim klimacie.Bardzo duzo miejsca, mila obsluga.Dania spore, niestety jak na przemial klienteli przystalo i miejsce menu mocno zbiorowo robione w zwiazku z czym takie se.Nie ma tragedii ale szalu i wielkiej jakosci tez nie.Dobre grzane piwo i szaszlyk.Mojemu dziecku bardzo smakowalo jedzonko a to tez sie liczy.

Termin wizyty: styczeń 2019
23  Dziękujemy, marcin717

Karczma Zagroda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Zagroda? Podziel się wrażeniami!