“Burgery”
Goral Burger — recenzja

Goral Burger
Nr 96 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Bardzo duże i smaczne burgery. Klimatyczne leżaczki wyłożone skórami i miła obsługa.
Niestety cena piwa wysoka.

Dziękujemy, Samuel W

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu dzięki TripAdvisor. Zrobiliśmy dwa podejścia, bo za pierwszym odstraszyła nas cena piwa 13/0,5l Tyskiego!
Ale wróciliśmy po chwili, bo zachęciła nas oferta burgerów. Było warto. Burgery z baraniny i jagnięciny ogromne i bardzo smaczne. Zupełnie nie potrzebnie zamówiliśmy do tego jeden zestaw frytek i surówek bo było to nie do przejedzenia. Poza tym Burger miał w sobie i warzywa i sosy, w tym musztardę z gorczyca. Bardzo smaczna, lekko słodka bułka w kształcie rombu, sprawiała wrażenie dobrej jakości pieczywa, a nie jakiejś taniej bułki. Cena tak dużego i smacznego burgera ok 29 zł jest przyzwoita. Polecamy

Dziękujemy, Tomasz G
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze tiramisu w Zakopanem. Do tego świetny taras z leżakami wyłożonymi baranimi skórami i towarzyska obsługa

Dziękujemy, PioFreud
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Odgrzewane jedzenie podane po 5 min. Tłuste tak że nie dało się zjeść. Ceny z kosmosu 13zł za Tyskie. Koncert do jedzenia tak głośny że nie szło rozmawiać:( stoliki tak upchane że nie szło porządnie usiąść A czasem dwa zajęte w okol stoliki uniemozliwialy skorzystanie że środkowego.

Dziękujemy, Rainer R
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy góral burgera i z czystym sumieniem możemy polecać !!! Pyszne grzane piwo , i ceny tez w bardzo w porządku jak na krupowki

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, annasO3213UW

Goral Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Goral Burger? Podziel się wrażeniami!