“07.09.2019”

Restauracja Witkiewiczówka
Nr 163 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 7 września 2019

Byliśmy w tej restauracji w tamtym roku i odruchowo zajrzelismy w tym roku na obiad. Nic się nie zmieniło :) .
Ceny - przystępne, jedzenie - pyszne, a pani kelnerka (blondynka z grzywką i zagranicznym akcentem) - bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta - az chce sie wracać :).
Gorąco polecam ta restaurację :).

1  Dziękujemy, Aga N

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jedzenie odgrzewane i mocno przesolone.Cena jest bardzo wysoka i nie jest adekwantna do jakości podaych posiłków.Jedzenie było odrzewane co można było wyczuć od pierwszego kęsa lub pierwszej łyżki zupy. Nie polecam tego lokalu dla dzieci. Zamawiając herbate żurawinową (cena 14 zł) dostaje się niewiadomo jak długo leżące żurawiny zalane przegotowaną wodą jednym słowem pomyje!!!( poza tym kelnerka pytała się drugiej kelnerki jak ma zrobić żurawinową herbatę - co usłyszała moja siostra ,która pytała obsługi o resztę posiłku, która nie dotarła)Jedna z kelnerek powiedziała, że przy wykupionych zestawach posiłków często nie podaja zupy bo goście zostawiają a ona nie będzie wylewać nie dokończonych zup).Nie zdziwiłoby mnie gdyby niedokończone zupy były zlewane i podawane ponownie.Nie polecam!! Ostrzegam przed tym jedzeniem i tym lokalem!!

Dziękujemy, Zakopane2019
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Super jedzenie oraz miła obsługa klienta. Wszystko świeże porcje duże i estetycznie podane. Byłam wielokrotnie i chętnie znowu skorzystam. Pozdrawiam serdecznie

Dziękujemy, Krystyna R
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania przesolone, w dodatku nie pierwszej świeżości, ceny bardzo wysokie, a jakość marna. Ból brzucha w zestawie.

1  Dziękujemy, grawix007
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Niestety ale wspaniały budynek i historia tego miejsca to jedyne co dobre.

Potrawy bez smaku, spalone w dramatycznym połączeniu z niesympatyczną obsługą.

1  Dziękujemy, Kotpodroznikija

Restauracja Witkiewiczówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Witkiewiczówka? Podziel się wrażeniami!