“Polecam”

Restauracja Witkiewiczówka
Nr 163 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Super jedzenie oraz miła obsługa klienta. Wszystko świeże porcje duże i estetycznie podane. Byłam wielokrotnie i chętnie znowu skorzystam. Pozdrawiam serdecznie

Dziękujemy, Krystyna R

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania przesolone, w dodatku nie pierwszej świeżości, ceny bardzo wysokie, a jakość marna. Ból brzucha w zestawie.

1  Dziękujemy, grawix007
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Niestety ale wspaniały budynek i historia tego miejsca to jedyne co dobre.

Potrawy bez smaku, spalone w dramatycznym połączeniu z niesympatyczną obsługą.

1  Dziękujemy, Kotpodroznikija
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Obsługa bardzo miła i dba o klienta. Dania trafiły bardzo szybko na stół i smakowały wszystkim. Polecam !

Dziękujemy, Zbigniew P
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Przemiła obsługa, dobre ceny. Świetna dla rodzin z dziećmi, zupki, potrawy dla małych i dorosłych. Polecam

Dziękujemy, Lech G

Restauracja Witkiewiczówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Witkiewiczówka? Podziel się wrażeniami!