Zakopane

“Warte polecenia”
Restauracja Monte Rosa — recenzja

Restauracja Monte Rosa
Nr 67 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Kuchnie: Włoska, Polska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opis: Restauracja - pizzeria oferuje dania regionalne oraz kuchnię europejską. Duży wybór potraw. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe. Śniadania podajemy w formie szwedzkiego stołu od 8:30 do 10:30

Witam w dniu 24.09.2019 odwiedziliśmy po raz pierwszy resteurację dobre jedzenie ale największe wrażenie zrobiła na Nas miła i życzliwa obsługa (młda fajna blądyneczka) skarb dziewczyna. Polecam warto odwiedzić.

Dziękujemy, Pkpplk6321

Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Od wielu lat przyjezdzam do Zakopanego i zawsze ci najmniej raz odwiedzamy te restauracje. Jak do tej pory obsluga i jedzenie byly jak najbardziej w porzadku. Teraz juz w porzadku pozostaje obsluga. Jedzenie niestety pogorszylo sie- w szczegolnosci pizza. Fakt, od zawsze byla podawana z ketchupem, ale czaber zamiast oregano czy bazylii to jednak zbyt wielka awangarda. Inne dania glowne rowniez zdaje sie, ze stracily na smaku.

Dziękujemy, R8028EWmarcinp
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Smaczne danie i przemiła obsługa- połączenie idealne. Duże porcje, smaczne i w rozsądnych cenach. Plus za autentyczny wystrój. Polecam, warto zajrzeć

Dziękujemy, Kotpodroznikija
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo klimatyczna, duża, czuć w niej góralski klimat. Jedzenie estetycznie podane, gorące, a przede wszystkim smaczne. Obsługa kelnerki bez zarzutu. Jedliśmy tam dwukrotnie w czasie naszego wyjazdu i nie ma się do czego przyczepić

Dziękujemy, Galadriela987
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

To moja 2 ulubiona restauracja w Zakopanym. Bywam w niej często i od samego początku z czystym sumieniem mogę polecić mimo że kiedyś uważam że było znacznie lepiej kiedy wkoło biegały góraleczki kelnereczki a dania były bardziej regionalne. Nie oznacza że teraz jest źle. Jest również dobrze obsługa jest miła uśmiechnięta a jedzenie pyszne, porcje idealne a ceny atrakcyjne. Tym razem jadłem pysznego dorsza i zureczek - po prostu mniam. Dzieciaki zajadaly się znakomita pizza zaś pozostali uczestnicy obiadku plackiem po zbojnicku czy kotletem po cygansku. Wszystkie dania polecam bo były idealne i na pewno wrócę tam po raz kolejny. Dziękuję.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, grzegorzjobda

Restauracja Monte Rosa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Monte Rosa? Podziel się wrażeniami!