“Duże rozczarowanie”
Karczma Bacowka — recenzja

Karczma Bacowka
Nr 124 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Miało być klimatycznie, wyszło bardzo średnio. Zupy bez smaku, woda, którą trzeba było doprawiać. Zupa z hauskami posiadała dosłownie dwie kluseczki. Za dwie miseczki trzeba było zapłacić niemal 50 zł. Muzyka grana na żywo bardzo cicho i ciągle to samo.. Nie polecam, za te pieniądze da się zjeść duże lepie i w fajniejszym miejscu.

Dziękujemy, smakuujemy

Zrecenzowano 6 września 2019

Jedzenie i piwko przepyszne. Panie kelnerki uśmiechnięte, sympatyczne, wesołe, aż przyjemnie pogadać i podzielić się wrażeniami. Nic dodać nic ująć. Bosko

Dziękujemy, Kociuga_7
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybralismy sie na kolacje do Karczma Bacowka 9pm
Nie byla to pierwsza wizyta aczkolwiek ostatnia ... jedyne co mozna polecic z menu to pierogi
Reszta pozostawia wiele do zyczenia mowa o miesie ktore jest serwowane suche I bez smaku koszt od 50zl
Service jest tragiczny mowie o blond kelnerce ktora jest tam z przymusu takie odnioslem wrazenie.... wracajac do obslugi zamawiajac obiad nie mozna zmienic Nic gdyz dodatki sa tylko do dan jako zestaw
.....tragedia
Zero zaiteresowania klijentem trzeba ciagle wolac o wszystko nawet nie bylo za pytania czy smakowalo !!!!!

NIE POLECAM TEGO MIEJSCA

Jest wiele restauracji ktore dbaja o klikenta I oferuja lepszy service

Dziękujemy, TonyA2173
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy do Zakopanego pierwszy raz, Karczma Bacówka została polecona przez znajomych pierwsze 2 dni było wszystko ok pani kelnera która nas obsługiwała była bardzo wesoła i bardzo miła. Na 3 wieczór niestety całe dobre wrażenie prysło, pani kelnerka w długich blond włosach była bardzo nieprzyjemna i zachowywała się jakby tam była z przymusu, kompletny brak zainteresowania stała oparta przy barze sałatkowym jak by czekała na zbawienie. Za każdym razem trzeba było ja wołać żeby coś zamówić i to jeszcze wyglądało ze z łaska. Zamówiliśmy pierw starter w połowie pani przyniosła nam główne danie i postawiła na stół nawet nie spytała czy jesteśmy gotowi, tylko powiedziała ze zamykają !!!! jedzenie było okropne mięsko było suche, własnemu psu bym nie dał. Przez cały czas jak tam byliśmy nawet raz nie podeszła i nie spytała czy wszystko jest ok czy chodź by nam to smakuję. Po jakimś czasie zawołałem ja odpowiedziałem ze to danie które zamówiłem steak i zapiekane ziemniaki jest okropne po czym powiedziała stanowczym głosem MAM TO ZABRAĆ !!!!!!!!! Tragedia. Poprosiliśmy o rachunek i ku zdziwieniu moje danie było na rachunku 57 ZŁ!!!! Za coś czego nawet nie zjadłem nie chodzi tu o cenę bo wiedziałem co zamawiamy cena nie grała roli. Praktyczne zostałem zmuszony żeby zapłaci chociaż polowe!!!!!!!! A Pan Manger który bym w okularach chyba powinen wrócić na szkolenie jak się rozmawia z klientami i jak się załatwia takie sprawcy Bardzo nie przyjemny. Sam pracuje jako Manger w restauracji od 15 lat i nigdy nie spotkałem się z taka straszna obsługa, nie polecam tego miejsca ceny wysokie i nie warte tego miejsca lepiej iść gdzie indziej. !!!!!!!

1  Dziękujemy, luka30
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Wszystko w porządku, według mnie najmocniejszą stroną tej restauracji jest obsługa kelnerska, dawno nie spotkałam tak sympatycznych i otwartych ludzi.

Dziękujemy, Kasia K

Karczma Bacowka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Bacowka? Podziel się wrażeniami!