“Ostrożnie! Duże porcje ;)”

Adamo Restauracja-Pizzeria
Nr 36 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Wielu klientów w tej restauracji to mieszkańcy Zakopanego.Obsługa ostra ale pomocna.Porcje duże wieć przemyślamy zamówienie a nie jemy oczami ;).Polecam żeberka, są dość tłuste ale wysoko procentowy kieliszek zimnej wódki zniweluje dyskomfort.Na pewno wrócę.

Dziękujemy, 82jacek2019

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, krótki czas oczekiwania, surówka pyszna, pieczone ziemniaki smaczne, zeberko takie średnie, mało przyprawione, tłuste. Do wyboru są różne długości zeberek 20,30,50 cm. Porcja 30cm duża, idealna dla 2 osob. Wszyscy byliśmy przejedzeni. Ceny niskie jak na Krupówki.

Dziękujemy, Patrycja K
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

prima obsługa, jedzenie wspaniale , nie za tanie , ale dużo i dobrze. Wspaniale żeberka z metra. Obsługa super. Dzisiaj byliśmy tam z wnukami i znakomicie zjedliśmy. TYlko Adamo

Dziękujemy, brzeszczanin
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To była nasza ulubiona restauracja w Zakopcu zaraz po kaszach . Niestety dobre pozostały tylko żeberka serwowane na desce. Porcje duże, ale jakoś klimatu brak. Obsługa głównie zza wschodniej granicy. Kiedyś było lepiej.

1  Dziękujemy, Plochar
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, ceny przystępne i bardzo duże porcje. Jadłem kurczaka z grilla był bardzo dobry, soczysty i miękki. Rodzina wzięła schabowego z kością. Wyglądał apetycznie. Zdjęcie porcji w załączniku. Polecam.

Dziękujemy, 564tomaszs

Adamo Restauracja-Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Adamo Restauracja-Pizzeria? Podziel się wrażeniami!