“Rewelacja!”

Restauracja Kryjówka - Kraina Smaku
Nr 31 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 5 marca 2019

Restauracja "Kryjówka" organizowała mi rodzinny obiad. Jedzenie wyśmienite i pięknie podane. Perfekcyjna obsługa kelnerska, wszyscy goście zachwyceni! Polecam serdecznie, jest to wyjątkowe miejsce na mapie Zakopanego.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 364gabrielak

Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Dania wyśmienite, wszystko współgrało ze sobą idealnie. Istny raj dla podniebienia. Podanie dań niczym Top Chef. Żurek, łosoś i polędwiczki rewelacja! Ceny adekwatne do jakości dań. Miła obsługa i przyjemna atmosfera. Zdecydowanie polecam Restauracje Kryjówka!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Maria K
Zrecenzowano 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite jedzenie.Polecam szczególnie kwaśnicę i zestaw pierogów.Pierwszy raz jadlam z mężem kwaśnicę z ziemniakami i kwaśnymi kliseczkami na samym soku z kapusty(bez kapusty) z chipsem z boczku.. Miód w gębie. A ciasto w pierogach samo się rozpływało i ten farsz.. Mniam.
Bardzo klimatyczne miejsce i wspaniała obsługa. POLECAM

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Iwona G
Zrecenzowano 5 stycznia 2019

Genialne potrawy! Ciekawe czekadełka, perfekcyjne dania - makaron z borowikami, łosoś z gnocchi i warzywami gotowanymi, kaczka no i grzane wino! Wszystko dobre!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Aleksandra M
Zrecenzowano 16 października 2018

w Krainie Smaku - Kryjówce - znaleźliśmy sie przypadkiem, szukając miejsca na wesele.
Weszliśmy do środka i od razu wiedzieliśmy, że to jest to miejsce. Mieliśmy równe 3 miesiące na organizację imprezy, wszyscy nam mówili, że nie zdążymy. Na szczęście kwestią wystroju sali, menu, ciastami, tortem nie musieliśmy się w ogóle martwić ponieważ o wszystko zadbali Pani Iza i Pan Grzegorz. Zadbali na najwyższym poziomie! Potrawy były wyśmienite, cytując moją świadkową "nie pamiętam kiedy jadłam tak dobry obiad". Pośród naszych gości byli pescetarianie, wegeterianie i weganie - kuchnia sprostała ich wymogom żywieniowym i każdy dostał odpowiednie potrawy. Goście nie mogli się nachwalić kuchni, a my byliśmy zachwyceni również obsługą, co do której jako były manager restuaracji mam zawsze wysokie wymagania. Serwis i jedzenie - top class. Do tego przepięknie przystrojona sala i nakryte stoły. Nasz ślub odbył sie w ogrodzie, w ślicznie przystrojonej altanie, całość wyglądała jak z amerykańskiego filmu. Tort podany również w ogrodzie, w niesamowitej oprawie przez samego szefa kuchni również zrobił wrażenie na gościach. Nie mogę nie wspomnieć o pięknych, przestronnych pokojach - jedyny minus to taki, że miejsc noclegowych było mniej niż potrzebowaliśmy - ale i tu Pani Iza pomogła nam załatwic noclegi u sąsiadów. W skróce - brak mi słów, żeby opisać jak wspaniale spisała się cała ekipa. Polecam wszystkim z czystym sumieniem i z całego serca. Pani Izo - Dziękujemy!!!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Majka F

Restauracja Kryjówka - Kraina Smaku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Kryjówka - Kraina Smaku? Podziel się wrażeniami!