“Wrqzenia z lokalu”
PaPaj Pizza — recenzja

PaPaj Pizza
Nr 28 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyslismy do lokalu po przeczytaniu pozytywnych recenzji. Pierwsze wrazenie: lokal swoim wygladem brakiem stolikow, fotelika dla dziecka odstrasza. Jednak mila obsluga a przedewszystkim najlepsza pizza na prawdziwym pomidorowym sosie oraz cienkim idealnym ciescie rekompensuje wszystkie pozostale minusy. Jezeli chcesz zjesc rewelacyjna pizze a nie tylko posiedziec w pieknym lokalu to wybierz ten lokal.

1  Dziękujemy, 847mariuszt

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy pizzerie ze względu na wyśmienitą pizze z oscypkiem. Zwracamy jednak uwagę na brak dokonywania bieżących czynności porządkowych przez personel takich jak pozbieranie brudnych, rzuconych na ziemie chusteczek, przetarcie butelek z oliwą, przetarcie krzeseł po deszczu, zamiecenie przed wejściem do lokalu.

Dziękujemy, wioletaf2019
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Lokal z cudownym klimatem, jakże innym od wszechobecnej komercji, pizza wyśmienita, do tego jedno z wielu propozycji piwnych i ta muzyka ...... po prostu rockendroll:)

1  Dziękujemy, Podrozniczkaqqqqqq
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

pizza dobra jednak obsługa według mnie bardzo słaba wróće ze względu na smak placka :) Pozdrawiam i polecam

Dziękujemy, Natasza P
Zrecenzowano 12 czerwca 2019

Miałem okazję jeść wcześniej w Papaju, jednak tym razem pizza mi tak bardzo zasmakowała że aż wystawie opinie. Cienkie ciasto, świeże składniki, oraz co najważniejsze nie była przypalona ani za słabo wypieczona. Dla mnie rewelacja.

1  Dziękujemy, TomekM186

PaPaj Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w PaPaj Pizza? Podziel się wrażeniami!