“Bardzo smaczna pizza”
PaPaj Pizza — recenzja

PaPaj Pizza
Nr 30 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo smaczna, na cienkim cieście. Lokal malutki, ale przytulny, obsługa bardzo miła. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Curious489376

Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy razem z chłopakiem, pizza na wynos. Wnętrze raczej skromne, za to świetna atmosfera, a pizza przepyszna :) prosto, dobrze i niedrogo. Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, amazing93
Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Malutenki lokalik - 2 stoliki. Do Zakopanego wiekszosc osob przyjezdza w zimie. Siedzenie przy stoliku tuz przy drzwiach nie jest zbyt wygodne. Drugi stolik tuz przy drzwiach do malo-higienicznej lazienki. Pizza mocno przecietna. Najprawdopodobniej po tej wlasnie pizzy dziecko mialo dolegliwosci zoladkowe. Nie polecam. Jest wiele lepszych miejsc na zjedzenie pizzy w Zakopanem.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, rafmik123
Zrecenzowano 30 stycznia 2019

Pizza była dobra, na cienkim cieście, sobota wieczór, czas dostawy miał być do 40 minut, a dowieziono już po 20 minutach, co oczywiście było plusem, ceny przyzwoite, obsługa miła, możliwość płatności kartą, jak będziemy w Zakopanem, 100% zamówimy pizzę z PaPaj Pizza.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, michal22michal
Zrecenzowano 16 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorny, mały lokal w sąsiedztwie dworca. Sympatyczna obsługa, smaczna pizza i dobry wybór piw. W okolicy nie ma senswonych lokali, więc warto zajrzeć.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, prezes1983

PaPaj Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w PaPaj Pizza? Podziel się wrażeniami!