Zakopane
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Miła obsługa, czysto w pokojach i ogólny spokój. Bardzo szybkie wi-fi, co było dla nas szczególnym zaskoczeniem mając doświadczenia z innych, podobnych lokali. Szkoda tylko, że byliśmy tam tylko jedną noc bo naprawdę można się tam zrelaksować i odprężyć. Gorąco polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Cisza i spokój
Dziękujemy, MysticMan13
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Ogólnie wszystko oceniam na bardzo duży plus. Wysoki standard jak za tą cenę: ładne, klimatyczne pokoje, czysta łazienka, nowoczesny wystrój. Śniadania smaczne i bardzo miła obsługa. Do centrum 25 min-30 min spacerkiem.

Dziękujemy, Marzena B
Zrecenzowano: 24 marca 2018

Cudowne miejsce do odpoczynku, relaksu, spacerów i aktywności fizycznej. Bardzo dobra lokalizacja, która umożliwia szybkie dostanie się do centrum Zakopanego, a z drugiej strony zapewnia ciszę i spokój. Bardzo ładne i czyste pokoje, przestronna łazienka, a także przyjemna i pomocna we wszystkim obsługa i dobre śniadania, pozwalają z czystym sercem polecić wszystkim to miejsce.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, skiuzmi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Willa A, Właściciel, Willa AntałówkaOdpowiedź udzielona 15 kwietnia 2018

Dziękujemy serdecznie za opinię, cieszymy się, że wszystkie atuty naszej Willi przypadły Państwu do gustu i umiliły pobyt w Zakopanem. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie, Willa Antałówka

Zrecenzowano: 18 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła i chętna do pomocy właścicielka, to ona sprawia jakby przyjeżdżało się z wizytą do rodziny. Miły, choć krótki pobyt, ale polecam willę serdecznie. Herbata w pokoju, kawa również dostępna jest przez cały dzień w jadalni. Śniadania bardzo różnorodne, ani przez chwilę niczego nam nie brakowało.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, Selaaine
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Willa A, Właściciel, Willa AntałówkaOdpowiedź udzielona 12 grudnia 2017

Jest nam niezmiernie miło, że pobyt, choć krótki, to jednak zapadł Państwu w pamięci jako miły i przyjemny. Słowa o tym, że nasi goście czują się u nas prawie jak w domu są dla nas niezmiernie ważne. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 31 lipca 2017

Wakacje w Zakopanem i rodzinny pobyt w Willi Antałówka polecam z całego serca. Pokoje czyściutkie, ładnie urządzone, dobrze wyposażone, śniadanka przepyszne, codziennie cieplutkie bułeczki i croissanty, każdy znajdzie coś dla siebie dobrego, piękne widoki z okna, troskliwi właściciele, cisza i spokój

Wskazówka dotycząca pokoi: Piękne widoki, z daleka od zgiełku Krupówek
Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, justus32017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Willa A, Właściciel, Willa AntałówkaOdpowiedź udzielona 11 października 2017

Serdecznie dziękujemy za tak miłe słowa. Zadowolenie naszych gości to dla nas największa nagroda. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie!