Zakopane
Pomysł ciekawy..ale wykonanie..

Jak na wejście 5 minutowe to cena dosyć wysoka..ale w sumie nie ma tam co dłużej siedzieć..robi... Przeczytaj więcej

KingMordooor
Warszawa, Polska
Ciekawie

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019
Centru

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Dom z zewnątrz wygląda interesująco. W środku błędnik szaleje. Ktoś miał ciekawy pomysł. Jakby pomysł trafiony, ale niedokończony, niedopracowany. Jak dla mnie wystrój wnętrza słaby. Byłoby lepiej, jakby faktycznie były tam meble, czy stoły, jakiś kompletny wystrój domu. Postacie w domu niby infantylne, a jakieś z deka jak z horroru. Wiedźma, jakiś wymięty manekin w łóżku, psy, które wyglądają bardzo nienaturalnie. Wystrój naprawdę słabiutki. Po wyjściu z domu potrzeba chwili, żeby błędnik powrócił do stanu normalności.

2  Dziękujemy, Centru
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Jakby nie było jest to jakaś atrakcja ale bez fajerwerków.Z zewnątrz wygląda fajnie,w środku błędnik szaleje ale aranżacja wnętrza beznadziejna.Ogólnie wrażenia na mnie nie zrobił.

1  Dziękujemy, ZapCez
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

to, że dom jest do góry nogami to jedno, ale on jest jeszcze lekko przechylony, co daje dziwne uczucie, że zaraz ma się przewrócić razem z Tobą w środku, W tym domu nie można przebywać dłużej niż 5 minut. Po chwili jak obejrzałam "parter" i weszłam na "piętro" to miałam wrażenie, jakbym była po kilku głębszych. Młodszy syn (3lata) nie był zachwycony, źle się czuł, natomiast ja z mężem i starszym synem (6lat) OK, było wesoło.

Dziękujemy, Pastea_Pasta
Zrecenzowano: 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Znana atrakcja, więc chętnie się tam wybrałam. Jednak o ile domek wyglada świetnie wewnątrz, to wystrój pozostawia do życzenia :( jest szalony- to napewno! Ale bardzo duży misz-masz. Zapewne dla dzieci i młodzieży spotkanie shreka będzie super

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, 358katarzynas
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019

Dom do góry nogami to zabawne miejsce, które warto zwiedzić będąc w Zakopanem. Spodziewałam się ze znajomymi, że odwiedzając to miejsce zobaczymy wiele ciekawie urządzonych pomieszczeń. Sam domek z zewnątrz urzeka, ale w środku jest dosyć mało eksponatów, nie polecam go też osobom, które mają problem z błędnikiem. Samo miejsce ciekawe, ale tylko na słabą piątkę moim zdaniem.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Justyna C