Zakopane

“Niestety nie dla nas.”
Karczma U Słodkiego — recenzja

Karczma U Słodkiego
Zamów online
Nr 68 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 2 września 2019

Witam.Pierwszego wieczoru podczas naszej wizyty w Zakopanem zatrzymalismy sie tam na kolacje.Kelnerka przy odbieraniu zamowienia uprzedzila nas,ze czas oczekiwania jest ''do godziny''.W zwiazku z tym,ze byl to wieczor i karczma byla pelna ludzi uznalismy,ze nie ma problemu.Posilek dostalismy po czterdziestu minutach.
Nastepnego dnia wrocilismy tam na sniadanie i byla to nasza ostatnia wizyta.W srodku klientow mozna by policzyc na palcach jednej reki,a my czekalismy GODZINE na jajecznice i dwa tosty.Niestety nie doczekalismy sie,bo wczesniej wyszlismy.Para siedzaca obok nas rowniez zdecydowala dluzej nie czekac,a byli oni w srodku zanim przyszlismy,czyli musieli czekac jeszcze dluzej niz my.
To nie jest serwis na odpowiednim poziomie.Omijac szerokim lukiem.

Dziękujemy, LukaszSemla

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce na rodzinne obiady. Z dala od zgiełku a może trochę nawet na uboczu. Smaczne i obfite porcje w rozsądnych cenach. Polecam

Dziękujemy, 741mkm
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne i klimatyczne miejsce, obsługa super, bardzo gościnna i zainteresowana klientem. Porcje spore, można się najeść za rozsądną cenę, jedzenie dobre, niektóre dania pyszne, średnio smakował nam tylko bigos. Poza tym smacznie :)

Dziękujemy, 788krystian
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre dla mięsojadów. Pyszne zupy oraz przysmak Maryny, bigos bardzo mięsny trochę jak zupa, placki z sosem borowikowym super lecz trochę mało ziemniaczane

Dziękujemy, 336marcinw
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Porcje bardzo duże, obfite. Smacznie, lepiej brać mieso niż ryby typu sola, ostatecznie pstrąg. Bardo miła i sprawna obslauga.

Dziękujemy, E8074SMmicha_k

Karczma U Słodkiego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma U Słodkiego? Podziel się wrażeniami!