“Piękna restauracja w góralskim klimacie z widokiem na góry”
Karczma Przy Kominku — recenzja

Karczma Przy Kominku
Nr 142 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Piękna restauracja. Bardzo miła obsługa. Ceny przyzwoite. Obiadu bardzo dobry.
Kominek i widok na góry wszystko uzupełnia.
Polecam

Dziękujemy, maciejkolm

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W karczmie zjedliśmy szarlotkę na ciepło, bardzo dobre ciasto, obiadu tu nie jedliśmy ale deser doskonały :)

Dziękujemy, 905lidiakaczmarek
Zrecenzowano 14 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, fajne miejsce żeby na chwilę odpocząć i napić się czegoś ale zjeść też możnabardzo przystępne ceny jak na gubalowkepolecam!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 440anetak
Zrecenzowano 13 września 2017 z urządzeń przenośnych

W deszczowy dzień wystąpiłam do tej karczmy, faktycznie kominek był i można było się zagrzać. Poza tym oscypek i grzaniec z cynamonem, imbirem i miodem pychota! Większych dań nie zamawiałam, więc nie wiem, obsługa w porządku.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano 5 września 2017 z urządzeń przenośnych

Gdyby nie deszcz to po opiniach nie zatrzymalibysmy sie tutaj. Jednak obsluga mimo pelnego lokalu szybka i zorientowana. Pozdrawiamy kelnerke "Ciocie" o czarnym kolorze wlosow. Oceny dan:
Frytki - jak za te cene mala porcja ale smaczna
Placki ziemniaczane - pyszne
Kwasnica - 3.5 w skali do 5
Zurek - 1 do 5

Ogolna ocena 3,5/5

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Sławomir D

Karczma Przy Kominku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Przy Kominku? Podziel się wrażeniami!