“Śniadanie na 3 piętrze 👌”
STRH Bistro Art Cafe — recenzja

STRH Bistro Art Cafe
Nr 4 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Idealne miejsce na śniadanie, pyszna kawa, na talerzu same pyszności i do tego ten widok zdecydowanie na tak!

Dziękujemy, AleksandraJ529

Świetny wystrój, dobra obsługa, genialne jedzenie. Zjedliśmy z partnerem bardzo dobrze, osobiście polecam tamtejsze Haloumi i kawkę na tarasie. Właścicielom... gratuluję. Gościom zazdroszczę... Z pewnością jeszcze wpadnę.

Dziękujemy, N2654SSmarcins

Bardzo polecam Strych! Pyszna kawka, rewelacyjne ciasta i desery, wiele opcji wegetariańskich i miła obsługa. W trakcie całego pobytu odwiedzaliśmy to miejsce codziennie. Na pewno będę wracać :)

Dziękujemy, Natalia2611

Jedne z najlepszych deserów jakie jadłem w życiu. Jabłecznik, tarta z jagodami to po prostu niebo w gębie. Obsługa miła i szybka, samo miejsce klimatyczne, nowoczesne, doskonała ucieczka od kiczu zakopiańskiego. Polecam.

Dziękujemy, skurczman
Zrecenzowano 10 września 2019

Zaczęło się od wyjścia na zwykłe śniadanie, ale to miejsce zaskoczyło nas tak pozytywnie, że wracaliśmy do niego codziennie podczas całego pobytu. Przede wszystkim menu bardzo przejrzyste i bez przepychu, co bardzo cenimy. Bez problemu można udać się tam na śniadanie, ale też na obiad, deser i kawę. Wiele opcji całkowicie wegańskich, także każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, rwarywoda

STRH Bistro Art Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w STRH Bistro Art Cafe? Podziel się wrażeniami!