“RE-WE-LAC-JA”
STRH Bistro Art Cafe — recenzja

STRH Bistro Art Cafe
Nr 4 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite śniadania (strhowe, jajecznica z łososiem, racuchy), rewelacyjne smoothi, pyszna kawa i ciasta.
Lokal stylowy, całości dopełnia bardzo sympatyczna obsługa.
Miejsce przyjazne dla czworonogów, jest też kącik dla dzieci.

Warto odwiedzić na śniadanko albo na uzupełnienie kalorii

Dziękujemy, mincel82

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa, najlepsza czekoladowa wegańska tarta EVER!, naprawdę smaczne śniadania i drinki, a do tego bardzo przyjemny taras z widokiem na Giewont. Zawsze odwiedzamy to miejsce będąc w Zakopanem i bardzo polecamy!

Dziękujemy, magdamrozik
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce w całkiem innym klimacie niż cała reszta restauracji na Krupówkach. Smaczne ciasta i pyszna kawa. Polecam!

Dziękujemy, Miłosz R
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tutaj szukając miejsca na kawę. Miejsce jest fajne z dużym wyborem kaw i ciast. Wystrój jest nowoczesny można usiąść zarówno w środku jak i na tarasie. Pomimo, że to przy Krupówkach to jest cicho i słychać strumyk który zakłóca hałas. Na minus należy dodać że lokal jest bardzo zatłoczonym i kelnerzy nie nadążają a drugi minus to brak stolika z wodą. Wprawdzie do kaw na bazie espresso podawana jest wodą ale jest to tylko mała szklaneczka.

Dziękujemy, AnnaBata
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój super, widoczki też, obsługa też na plus ale nie o tym...zamówiliśmy burgera, który był słabiutki bardzo, do niego podano chipsy ala pringelsy i mix sałat z popularnego dyskontu...nieporozumienie...być może kiedyś wrócimy ale na herbatke.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Aguslawa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: strh2015, Właściciel, STRH Bistro Art CafeOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Witam,

Dziękujemy za opinię.
Jednocześnie chcę poniformować ze od roku nie podajemy chipsów do burgerów. Wszystko wskazuje na to ze opinia jest nieaktualna.

Nasze menu zmieniamy 4 w ciągu roku, nieustannie ulepszając je. Wysoka jakość dań jest naszym celem.

Pozdrawiam,
Paulina Rzankowska - Bargiel

STRH Bistro Art Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w STRH Bistro Art Cafe? Podziel się wrażeniami!