“Najlepsze śniadania”
STRH Bistro Art Cafe — recenzja

STRH Bistro Art Cafe
Nr 4 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem, kiedy odwiedzamy Zakopane, przychodzimy tu na śniadania i nigdy nie wyszliśmy zawiedzeni. Jedzenie przepyszne, obsługa zawsze miła i profesjonalna, wystrój i widoki przyjemne dla oka. Ogromny plus za to, że można przyjść z psem!

Dziękujemy, MajaMorawskaD

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przez przypadek i okazało się że to świetnie miejsce. Pyszne desery i kawa. Piękny widok na Krupówki, miła i profesjonalna obsługa. Szczerze polecam a jestem wymagający:-)

Dziękujemy, wizytator123
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Czas oczekiwania na obsługę bardzo długi...nikt się nami nie interesował po realizacji zamówienia. Porcje raczej skromne za wygórowaną cenę, a zamówiona szarlotka była raczej przeciętna.Z pewnością tam nie wrócę.

Dziękujemy, aska0111
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

na strh wybralismy sie po przeczytaniu recenzji na tripadvisor fajne miejsce na kawe i ciasto z widokiem na krupowki, jedzonie bardzo dobre wszystko co zamowilismy było smaczne krem z topinanburu, pomidorówka, burger, salatka, ciasta przepyszne, koktajle także, zamowione jedzenie dolaczam na zdjeciach

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 786asiad
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pyszna kawa jak i jedzenie widoki, naprawde piękne a w samym sercu krupówek. Po zachowaniu innych osób można powiedzieć że wręcz instagramowe ;) Byliśmy z narzeczoną wręcz zachwyceni i będziemy wracać.

Dziękujemy, BOGreg153

STRH Bistro Art Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w STRH Bistro Art Cafe? Podziel się wrażeniami!