“widok na Giewont jest...nad resztą trzeba opracować”
STRH Bistro Art Cafe — recenzja

STRH Bistro Art Cafe
Nr 4 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Czas oczekiwania na obsługę bardzo długi...nikt się nami nie interesował po realizacji zamówienia. Porcje raczej skromne za wygórowaną cenę, a zamówiona szarlotka była raczej przeciętna.Z pewnością tam nie wrócę.

Dziękujemy, aska0111

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

na strh wybralismy sie po przeczytaniu recenzji na tripadvisor fajne miejsce na kawe i ciasto z widokiem na krupowki, jedzonie bardzo dobre wszystko co zamowilismy było smaczne krem z topinanburu, pomidorówka, burger, salatka, ciasta przepyszne, koktajle także, zamowione jedzenie dolaczam na zdjeciach

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 786asiad
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pyszna kawa jak i jedzenie widoki, naprawde piękne a w samym sercu krupówek. Po zachowaniu innych osób można powiedzieć że wręcz instagramowe ;) Byliśmy z narzeczoną wręcz zachwyceni i będziemy wracać.

Dziękujemy, BOGreg153
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa. Dobra kawa. Ceny do przyjęcia. Knajpka na samej górze budynku, przy Krupówkach.
Piekne widoki z ogródka, na sam Giewont. Polecam

Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz jestem pod wrażeniem tego miejsca :)Pyszne i wyjątkowe jedzenie a do tego obsługa medal:)
Dzisiaj efektem „wow” było dla mnie jak mój synek zbił pucharek z lodem a załoga z uśmiechem to posprzątała i jeszcze na osłodę mój synek dostał nowy pucharek lodów :)

Dziękujemy, D3189XAanna

STRH Bistro Art Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w STRH Bistro Art Cafe? Podziel się wrażeniami!