“Urokliwe i smacznie”
STRH Bistro Art Cafe — recenzja

STRH Bistro Art Cafe
Nr 4 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Pyszna kawa jak i jedzenie widoki, naprawde piękne a w samym sercu krupówek. Po zachowaniu innych osób można powiedzieć że wręcz instagramowe ;) Byliśmy z narzeczoną wręcz zachwyceni i będziemy wracać.

Dziękujemy, BOGreg153

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa. Dobra kawa. Ceny do przyjęcia. Knajpka na samej górze budynku, przy Krupówkach.
Piekne widoki z ogródka, na sam Giewont. Polecam

Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz jestem pod wrażeniem tego miejsca :)Pyszne i wyjątkowe jedzenie a do tego obsługa medal:)
Dzisiaj efektem „wow” było dla mnie jak mój synek zbił pucharek z lodem a załoga z uśmiechem to posprzątała i jeszcze na osłodę mój synek dostał nowy pucharek lodów :)

Dziękujemy, D3189XAanna
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór kaw i herbat.Ciekawie smakujące koktajle.Ładny widok z trzeciego piętra.Estetyczny wygląd kawiarnii od środka.Czyściutkie toalety.
Polecamy

1  Dziękujemy, Bartix
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo dobre by na chwilę, tylko siąść i zjeść. Jak i na dłuższe posiedzenie. W menu jest coś dla osób które lubią mięsa. Również osoby nie jedzace zwierzyny znajdą coś dla siebie. Burger z kotletem warzywnym bardzo smaczny. Kanapka z awokado. Hmm. To było coś pysznego. I zupa pomidorowa. Dla syna idealne. W skrócie kilka razy już byliśmy z żoną. I na pewno będziemy częściej. Będziemy polecać.

Dziękujemy, pioz213

STRH Bistro Art Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w STRH Bistro Art Cafe? Podziel się wrażeniami!