“Świetne ciasto ”
STRH Bistro Art Cafe — recenzja

STRH Bistro Art Cafe
Nr 4 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce na kawę i ciasto w Zakopanem? Według mnie tylko @strh_bistro_cafe Niewiele jest miejsc gdzie w przytulnej atmosferze można wypić dobrą kawę i poobserwować Krupówki z góry, a taki właśnie widok miałem z fotela tej kawiarni Nie ukrywam, że lubię obserwować ludzi bo to o wiele ciekawsze niż telewizyjne seriale. Co do ciasta...zamówiłem tofurnik na zimno. Skład: tofu, syrop klonowy, bezglutenowe płatki owsiane, mleko kokosowe, olej kokosowy, skórka z cytryny i borówki. Cena: 17zł czyli typowo turystyczna Lokal znajduje się nad sklepami odzieżowymi więc pewnie to by wyjaśniało niezbyt duży ruch.

Dziękujemy, TheTrumanShow

Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Bardzoo miła atmosfera i przyjemna obsługa. Restauracja ładnie urządzona. Byliśmy ze znajomymi przejazdem i trafiliśmy przypadkowo do tej restauracji. Świetny schabowy z ziemniakami i ogólnie duży wybór w karcie. Polecam, warto tam zjeść.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Jankowska122
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce nie tylko dla dwojga ale i dla grupki znajomych... Nie tylko kawa i coś słodkiego ale również coś do przekąszenia...

Dziękujemy, Blondyneczkaa
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy STRH cztery razy w porze śniadaniowej. Spróbowaliśmy praktycznie wszystkich pozycji z menu i każdą z nich szczerze polecam. Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Wszystko pięknie podane, a wystrój gustowny i przyjemny. Dodatkowy plus za świetną lokalizację, możliwość wyjścia na taras i piękny widok na panoramę Tatr.

Dziękujemy, klafigi
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miłe miejsce na kawę. Fajny widok z góry na Krupówki. Kawa bardzo dobra. Zupełnie inny klimat niż większość na deptaku.
Bistro znajduje się na 3 piętrze. Polecam.

Dziękujemy, janekowalski24

STRH Bistro Art Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w STRH Bistro Art Cafe? Podziel się wrażeniami!