“Warto !”
STRH Bistro Art Cafe — recenzja

STRH Bistro Art Cafe
Nr 4 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Bardzoo miła atmosfera i przyjemna obsługa. Restauracja ładnie urządzona. Byliśmy ze znajomymi przejazdem i trafiliśmy przypadkowo do tej restauracji. Świetny schabowy z ziemniakami i ogólnie duży wybór w karcie. Polecam, warto tam zjeść.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Jankowska122

Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce nie tylko dla dwojga ale i dla grupki znajomych... Nie tylko kawa i coś słodkiego ale również coś do przekąszenia...

Dziękujemy, Blondyneczkaa
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy STRH cztery razy w porze śniadaniowej. Spróbowaliśmy praktycznie wszystkich pozycji z menu i każdą z nich szczerze polecam. Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Wszystko pięknie podane, a wystrój gustowny i przyjemny. Dodatkowy plus za świetną lokalizację, możliwość wyjścia na taras i piękny widok na panoramę Tatr.

Dziękujemy, klafigi
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miłe miejsce na kawę. Fajny widok z góry na Krupówki. Kawa bardzo dobra. Zupełnie inny klimat niż większość na deptaku.
Bistro znajduje się na 3 piętrze. Polecam.

Dziękujemy, janekowalski24
Zrecenzowano 11 maja 2019

Bardzo piękne nadające eleganckiego klimatu z widokami na Kościół i inne części Krupówek.To bardzo dobre miejsce ze znajomymi na kawę,ale też to dobra opcja na szybki lunch na dalsze zakupy czy powrót do pracy.Mają opcje wegańskie,a to już bardzo duży plus dla nich.Bardzo dobre burgery,ale dość drogie.Ciasto wegańskie było smaczne,ale nie ma jakiejś tam rewelacji. Kawa jest bardzo smaczna,zwłaszcza espresso.Mimo wszystko,lokal jest warty odwiedzenia,bo to niejedno z miejsc,gdzie można dostać jakiekolwiek opcje wegańskie.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Foodie19982019

STRH Bistro Art Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w STRH Bistro Art Cafe? Podziel się wrażeniami!