“Idealne miejsce na kawę”
STRH Bistro Art Cafe — recenzja

STRH Bistro Art Cafe
Nr 5 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne wnętrze, które pozwala się zrelaksować. Byliśmy w zimny, majowy dzień, kiedy za oknem padał śnieg... niesamowita atmosfera i widok. Pyszna kawa i wegańskie bounty. Jedynym minusem są trochę wysokie ceny- za kawałek ciasta trzeba zapłacić średnio 18 zł, a porcje nie są zbyt duże.

Dziękujemy, joannaa753

Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam-
Bardzo miła obsługa(mam na myśli 3 Panów kelnerów)
Wystrój okej, jedzenie pyszne☺️
Zawsze wracam tu podczas wizyty w Zakopcu.

Dziękujemy, krysiam2017
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poszukiwania dobrej kawy... Wchodzimy do cukierni potworna kolejka, wystarczy przejść do windy i na 3 piętro gdzie jest Bistro Strych. Początkowo wrażenie klimatyczna atmosfera z widokiem na ul. Krupówki. Ceny umiarkowane jak na Bistro, cena kawy jak wszędzie. Sama kawa bardzo dobra, ekspres dobrej jakości. Dodatki do kawy bardzo smaczne ale dość drogie i mały wybór. Na szybką samą kawę warto. Na coś więcej nie wypowiem się. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, Marcin R
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta na śniadaniu - jajecznica, kawa,
lemoniada. Bardzo fajna lokalizacja z niezłym widokiem na krupowki (trzecie piętro), ale jedzenie rozczarowało - jajecznica wyglądała bardziej jak omlet, dużo zbitych kawałków i dość mocno przysmażona. Sympatyczna i uśmiechnięta obsługa - z tego co zauważyłem w Zakopanem to nie wszędzie jest standard. Wyszliśmy raczej zadowoleni ale na pewno nie było to 5gwiazdkowe śniadanie - dałbym 3 i pół gwiazdki.

Dziękujemy, Bartek_skw
Zrecenzowano 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kawy, ciasta, śniadania, obsluga na najwyższym poziomie!! Szczególnie polecam ciasto czekoladowe Luwr, a na śniadanie jajka sadzone na szpinaku.

Dziękujemy, Magdalena1506

STRH Bistro Art Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w STRH Bistro Art Cafe? Podziel się wrażeniami!