“Polecam”
STRH Bistro Art Cafe — recenzja

STRH Bistro Art Cafe
Nr 5 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam-
Bardzo miła obsługa(mam na myśli 3 Panów kelnerów)
Wystrój okej, jedzenie pyszne☺️
Zawsze wracam tu podczas wizyty w Zakopcu.

Dziękujemy, krysiam2017

Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poszukiwania dobrej kawy... Wchodzimy do cukierni potworna kolejka, wystarczy przejść do windy i na 3 piętro gdzie jest Bistro Strych. Początkowo wrażenie klimatyczna atmosfera z widokiem na ul. Krupówki. Ceny umiarkowane jak na Bistro, cena kawy jak wszędzie. Sama kawa bardzo dobra, ekspres dobrej jakości. Dodatki do kawy bardzo smaczne ale dość drogie i mały wybór. Na szybką samą kawę warto. Na coś więcej nie wypowiem się. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, Marcin R
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta na śniadaniu - jajecznica, kawa,
lemoniada. Bardzo fajna lokalizacja z niezłym widokiem na krupowki (trzecie piętro), ale jedzenie rozczarowało - jajecznica wyglądała bardziej jak omlet, dużo zbitych kawałków i dość mocno przysmażona. Sympatyczna i uśmiechnięta obsługa - z tego co zauważyłem w Zakopanem to nie wszędzie jest standard. Wyszliśmy raczej zadowoleni ale na pewno nie było to 5gwiazdkowe śniadanie - dałbym 3 i pół gwiazdki.

Dziękujemy, Bartek_skw
Zrecenzowano 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kawy, ciasta, śniadania, obsluga na najwyższym poziomie!! Szczególnie polecam ciasto czekoladowe Luwr, a na śniadanie jajka sadzone na szpinaku.

Dziękujemy, Magdalena1506
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019

Odwiedzając to miejsce dwa lata temu oraz zeszłej zimy byłam zachwycona ,nie mogłam doczekać się kolejnej wizyty .Świetna, uśmiechnięta ekipa, adekwatne do jakości ceny, miła atmosfera.Jakież więc było moje rozczarowanie kiedy odwiedziłam STRH tego rocznej zimy.Wszystko zupełnie na odwrót- porcje dużo mniejsze za to ceny wyższe, obsługa też nie tak przyjazna i otwarta.Została jedynie najmilsza ruda Pani kelnerka i Pan barman, która nie zawiódł swoimi najlepszymi drinkami i kawą. Szkoda, bo atmosferę w lokalu tworzą ludzie, którzy tam pracują. Zdecydowałam się dać gwiazdkę wiecej bo po prostu kiedyś było lepiej.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Aga254

STRH Bistro Art Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w STRH Bistro Art Cafe? Podziel się wrażeniami!