“Cudowne miejsce”
STRH Bistro Art Cafe — recenzja

STRH Bistro Art Cafe
Nr 2 wśród 202 Restauracje (Zakopane)

Piękny widok, świetny wystrój wnętrza a do tego najważniejsze - pyszne jedzenie (świeże składniki, smakowite i syte a chleb podany do śniadania boski). Za ogromne śniadanie i herbatę dla dwojga zapłaciliśmy 58 zł. Gorąco polecam :)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, MonikaAnnaWrzalek

Zrecenzowano 28 października 2018

W STRH byłam w ciągu tygodnia kilka razy, ciasta przepyszne, kawa lawendowa to niebo w gębie!
Miejsce jest przyjazne dla wegan i wegetarian, obsługa dba o to, żeby poinformować o produktach odzwierzęcych w np. czekoladzie do kawy :)
Wystrój bardzo nowoczesny, super, że miejsce przy okazji jest galerią i można podziwiać twórczość malarską nieznanych wcześniej artystów.
Pracownicy są uśmiechnięci i życzliwi.
Miejsce jest też przyjazne dla zwierząt, mój psiak dostał wodę o którą nawet nie musiałam prosić.
Polecam wszystkim, którzy w miłej i nowoczesnej atmosferze chcą odpocząć od gwaru Krupówek, zjeść coś co nie jest oscypkiem :) tylko dobrym, świeżym jedzeniem.

Dziękujemy, olga p
Zrecenzowano 27 października 2018 z urządzeń przenośnych

Tutaj nawet późno można zjeść śniadanie. I to nie byle jakie. Różnorodne, smaczne i obfite śniadania. Miejsce idealne na spotkanie z przyjaciółmi przy kawie i ciachu. Bardzo dobra lokalizacja z ładnym widokiem. Wystrój wnętrza stylowy i przytulny - momentami można się poczuć jak w domu czy górskiej chatce. Na pewno wrócę nie raz nie dwa lecz przy każdej wizycie w Zakopcu.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Kacper H
Zrecenzowano 26 października 2018

Karta bardzo ciekawa, również dla weganów i wegetarian. Niestety kuleje obsługa i jakość dań. Jedzenie było zimne mimo że były to dania na ciepło :)

Dziękujemy, Agnieszka R
Zrecenzowano 26 października 2018

Wystrój lokalu nowoczesny i ładny. Miła obsługa. Warto wstąpić na "strh'owe śniadanie", jak i na popołudniowy deser.

Dziękujemy, Nika_M888

STRH Bistro Art Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w STRH Bistro Art Cafe? Podziel się wrażeniami!