“Smacznie / dobre ceny”
Villa Toscana — recenzja

Villa Toscana
Nr 17 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opis: Villa Toscana jest jedną z nielicznych włoskich restauracji w Polsce, która oferuje w 100 % Włoskie produkty. Szczycimy się kuchnią z regionu Toskanii, sławnej z pysznych makaronów i wspaniałych win. Z naszego menu polecamy potrawy z wołowiny, cielęciny, oraz jedyną w swoim rodzaju pizzę na cienkim cieście tworzoną według wieloletniej receptury, którą zna tylko Szef Kuchni Villa Toscana.

Wróciłam do Villi Toscana po roku. Jedzenie nadal pyszne. Wystrój prześliczny, klimatyczne wnętrze. Obsługa oraz kelnerki bardzo miłe. Na pewno jeszcze tu wrócę.

Dziękujemy, Ewelina P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: managervilla2015, Kierownik ds. PR, Villa ToscanaOdpowiedź udzielona 5 dni temu

Droga Pani Ewelino! Bardzo nam miło z powodu zamieszczonej przez Panią recenzji! Powracający Goście to dla nas prawdziwa nagroda!
Cieszymy się, że wg Pani zdania cały czas trzymamy poziom i tym samym składamy obietnicę, że w tej kwestii nigdy nic się nie zmieni!

Pozdrawiamy serdecznie !!!

Bardzo ładnie, przytulnie, budynek z pięknym widokiem na park i góry. Najlepsza restauracja serwująca dania włoskie w Zakopanem! Serdecznie Polecam!

Dziękujemy, Izzaabela

Pani Izabelo!
Bardzo nam miło, że oceniła Pani naszą kuchnię jako najlepszą w mieście !

To jest wspaniały komplement dla naszych kucharzy jak i całego zespołu.
Dziękujemy za zaufanie :)
Będziemy szczęśliwi mogąc ponownie Panią ugościć.

Pozdrawiamy!

Smaczne włoskie dania. Fantastyczna atmosfera panująca w restauracji.
Cudowny budynek Villi Toscana w stylu zakopiańskim.Byliśmy ze znajomymi na kolacji, wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni. Polecam

Dziękujemy, Kazimiera W

Pani Kazimiero, serdecznie dziękujemy za Pani przemiłą recenzje. Cieszymy się, że w tak wielu aspektach spełniliśmy Państwa oczekiwania!
Szczególnie dziękujemy za słowa uznania dla naszej kuchni i docenienie naszych kucharzy!
Kuchnia to serce naszej restauracji i do smaku dań i ich powtarzalności przykładamy największą wagę!

Będziemy szczęśliwi móc Państwa ugościć ponownie!
Do zobaczenia zatem!

Bardzo klimatyczne miejsce z pyszną pizzą, nie spodziewaliśmy się tak dobrej pizzy, idealne cienkie ciasto, odpowiednia ilość skladników, wszystko świeże, ceny naprawdę rozsądne, plus za bardzo synpatyczną obsługę, polecam

Dziękujemy, H6830TCmarekk

Szanowni Państwo, dziękujemy za najwyższą ocenę! Dziękujemy również za rekomendację naszej pizzy. Nie będziemy skromni ;) zgadzamy się z opinią, że jest najlepsza w okolicy i jesteśmy z tego bardzo dumni!

Dziękujemy za słowa uznania dla naszej obsługi! Każdego dnia wkładają mnóstwo serca w swoją pracę - dwoją się i troją, żeby wszyscy nasi Gości byli równie zadowoleni jak Państwo !
Ręczymy za to !

Pozdrawiamy z Zakopanego!

Super miejsce w samym sercu Zakopanego. Systematycznie odwiedzamy to miejsce , wszystkie dania są naprawdę smaczne, tak samo samo jeśli chodzi o napoje. Bardzo fajne klimatyczne miejsce. Szczególnie polecam Kaczka, gnocchi z burakami i mascarpone.

Dziękujemy, drawewq

Drogi Gościu cieszymy się bardzo, że nasza kuchnia zdobyła Twoje uznanie :)
Dziękujemy za rekomendacji kaczki z buraczanymi gnocchi. Rzeczywiście to danie podbiło serca naszych Gości!
Czekamy na kolejne Państwa wizyty!

Pozdrawiamy serdecznie !

Villa Toscana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Villa Toscana? Podziel się wrażeniami!