“Super miejsce”
Villa Toscana — recenzja

Villa Toscana
Nr 17 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opis: Villa Toscana jest jedną z nielicznych włoskich restauracji w Polsce, która oferuje w 100 % Włoskie produkty. Szczycimy się kuchnią z regionu Toskanii, sławnej z pysznych makaronów i wspaniałych win. Z naszego menu polecamy potrawy z wołowiny, cielęciny, oraz jedyną w swoim rodzaju pizzę na cienkim cieście tworzoną według wieloletniej receptury, którą zna tylko Szef Kuchni Villa Toscana.
Zrecenzowano 12 września 2019

Zachęcony dobrymi opiniami poszedłem z żoną na kolację do Villi Toscana. Zamówiliśmy polędwicę wołową na kamieniu. To był strzał w dziesiątkę. Smaczne i sycące danie. Przemiła obsługa i ładny wystrój. Wyszliśmy najedzeni i bardzo zadowoleni.

Dziękujemy, Kacper Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: managervilla2015, Kierownik ds. PR, Villa ToscanaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Panie Kacprze dziękujemy za słowa uznania dla naszego flagowego dania jakim jest polędwica wołowa podana na gorącym kamieniu. Cieszymy się również, za docenienie przyjemnych wnętrz restauracji oraz sympatycznej obsługi. Mamy nadzieję, ze w niedługim czasie ponownie nas Państwo odwiedzicie.
Ukłony dla małżonki.

Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 4 września 2019

Jedliśmy pyszną pizze z ogromną ilością składników , jestem pewna ze takiej pizzy nie dostaniecie nigdzie .. polecam !

Dziękujemy, Alicja P

Pani Alicjo, dziękujemy za poświęcony czas na napisanie recenzji i zarekomendowanie naszej pizzy!
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja wywarła na nas bardzo pozytywne wrażenie, wracamy tu regularnie podczas każdej wizyty w Zakopanem. Najbardziej smakują nam makarony i fantastyczna pizza, prawdziwie włoska. Obsługa kulturalna i życzliwa, gość czuje się komfortowo, polecam gorąco to wspaniałe miejsce!

Dziękujemy, D7998BHmariuszs
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: managervilla2015, Kierownik ds. PR, Villa ToscanaOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dziękujemy za recenzje z wizyty w naszej restauracji. Bardzo cieszymy się, że nasza kuchnia zrobiła na Panu takie wrażanie i skłoniła do kolejnych odwiedzin.
Powracający Goście to dla nas największa nagroda i wielki komplement!!!

Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Krótko:
Pizza fantastyczna, piec opalany drewnem, widać jak kucharz przygotowuje danie na oczach klientów.
Ceny pizzy trochę wyższe ale zdecydowanie mogę polecić 30-40zl za pizzę 40cm na cienkim cieście.
Z minusów to czas oczekiwania.

1  Dziękujemy, Avgann

Drogi Gościu! Dziękujemy za najwyższą ocenę! Wspaniale jest czytać tak miłą recenzję. Dziękujemy za słowa uznania dla naszych pizzerów i naszej pizzy! Jesteśmy z niej bardzo dumni!
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kolejnych odwiedzin!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Każda nasza wizyta w restauracji Villa Toscana jest bardzo udana.
Jedzenie bardzo smaczne, zawsze świeże produkty. Cena dań adekwatna do jakości. Dużym plusem jest świetna lokalizacja w samym sercu Zakopanego. Rosół z pierożkami i mięsem rewelacja. Polecam Kasia

Dziękujemy, Eryk W

Pani Kasiu, dziękujemy za Pani rekomendacje i słowa uznania! Wspaniale jest przeczytać jak bardzo chwali Pani nasza kuchnię!
Mamy nadzieję gościć Panią niebawem ponownie!
Serdecznie pozdrawiamy!

Villa Toscana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Villa Toscana? Podziel się wrażeniami!