“Najlepsza 🍕 w Zakopanem”
Villa Toscana — recenzja

Villa Toscana
Nr 17 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opis: Villa Toscana jest jedną z nielicznych włoskich restauracji w Polsce, która oferuje w 100 % Włoskie produkty. Szczycimy się kuchnią z regionu Toskanii, sławnej z pysznych makaronów i wspaniałych win. Z naszego menu polecamy potrawy z wołowiny, cielęciny, oraz jedyną w swoim rodzaju pizzę na cienkim cieście tworzoną według wieloletniej receptury, którą zna tylko Szef Kuchni Villa Toscana.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Krótko:
Pizza fantastyczna, piec opalany drewnem, widać jak kucharz przygotowuje danie na oczach klientów.
Ceny pizzy trochę wyższe ale zdecydowanie mogę polecić 30-40zl za pizzę 40cm na cienkim cieście.
Z minusów to czas oczekiwania.

1  Dziękujemy, Avgann
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: managervilla2015, Kierownik ds. PR, Villa ToscanaOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Drogi Gościu! Dziękujemy za najwyższą ocenę! Wspaniale jest czytać tak miłą recenzję. Dziękujemy za słowa uznania dla naszych pizzerów i naszej pizzy! Jesteśmy z niej bardzo dumni!
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kolejnych odwiedzin!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Każda nasza wizyta w restauracji Villa Toscana jest bardzo udana.
Jedzenie bardzo smaczne, zawsze świeże produkty. Cena dań adekwatna do jakości. Dużym plusem jest świetna lokalizacja w samym sercu Zakopanego. Rosół z pierożkami i mięsem rewelacja. Polecam Kasia

Dziękujemy, Eryk W

Pani Kasiu, dziękujemy za Pani rekomendacje i słowa uznania! Wspaniale jest przeczytać jak bardzo chwali Pani nasza kuchnię!
Mamy nadzieję gościć Panią niebawem ponownie!
Serdecznie pozdrawiamy!

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bylismy wczoraj. Zapowiadalo sie dobrze,ale po zamowieniu czekalismy bardzo dlugo ok godzine na 1 pizze gdzie w restauracji Nie bylo duzego ruchu. Kelnerce zsunela sie pizza na stolik, Nie dostalismy nowej...

Dziękujemy, gnieszzka
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

1. Wysokie ceny
2. Bardzo dobre jedzenie
3. Długie oczekiwania na obsługę oraz długi czas oczekiwania na dania o czym obsluga nie informuje.
40 min na pizze to zdecydowanie za długo

Dziękujemy, wizytator123

Drogi Gościu, dziękujemy za wyrażenie swojej opinii na temat restauracji Villa Toscana. Cieszymy się, że nasza kuchnia spełniła Państwa oczekiwania. Krytykują jednak Państwo ceny, oraz czas oczekiwania.
Ceny wynikają z użycia najwyższej jakości włoskich produktów.
Minimalny czas oczekiwania na dania to 30 min, informacja ta zawarta jest w karcie menu. Kelnerzy starają się jednak o tym mówić przy przyjęciu zamówienia. Przepraszamy, że w Państwa przypadku tego zabrakło.

Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Dwie wizyty i dwa razy rewelacja. Pyszne jedzenie, dla mnie najlepsze w Zakopanem. Miłe dziewczyny kelnerki, mila atmosfera i mimo że wszystkie stoliki zajęte nie było hałasu i jazgotu. Na pewno wròcimy tu.

Dziękujemy, Xxx943

Dziękujemy Państwu za wyrażenie swojej opinii na temat naszej restauracji. Nasza praca to nasza pasja i dokładamy wszelkich starań, aby jakość serwowanych dań, oraz serwis był jak na najwyższym poziomie!

Dziękujemy za docenienie naszej pracy!

Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie !

Villa Toscana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Villa Toscana? Podziel się wrażeniami!