Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam byłem tutaj na obiedzie bardzo dobre smaczne jedzenie wszystko świeże a w dodatku zestaw dnia kosztował tylko 20 zł. Obsługa również bardzo miła wszystko Szybko sprawnie i z uśmiechem na ustach Nic dodać nic ująć polecam

Dziękujemy, Tomasz W
Zrecenzowano: 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Snaczne i szybko podawane dania. Można się posilić podczas krótkiego spaceru do Kuźnic. Polecam na szybki obiad bez rozsiadania. Smacznie i tanio. W pobliżu park i łatwe trasy spacerowe i wystawa przyrodnicza TPN.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, taxibuskrakow
Zrecenzowano: 1 lutego 2018

wybór miejsca spowodowany bliskościa szlaków tatrzańskiego parku narodowego. Sam pokój dobrze wyposażony, bez fajerwerków niemniej dla osób które chodzą po górach wystarczający (łazienka jest duża i posiada drabinke na osuszenie mokrych rzeczy). Na dole jest jadłodajnia, dania smaczne cena/jakość dobra zwłaszcza w sezonie. Sama cena doby hotelowej może nie zachwyca ale sezon + lokalizacja robią swoje. Dużym plusem darmowe wejściówki do aquaparku (co prawda oddalony jest od obiektu znacznie ale w deszczowe dni mamy alternatywe z której korzystaliśmy). Ogólnie miejsce do polecenia dla turystów chodzących po górach.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Łukasz O
Zrecenzowano: 21 września 2017 z urządzeń przenośnych

Od dziecka jezdze do Zakopanego i zdarzalo sie, ze tu z Rodzina jadalam. Wszyscy wychodzili bardzo zadowoleni. Teraz, kiedy z przyczyn zdrowotnych nie wszystko jesc moge, tym bardziej zaskoczylo mnie wspaniale podejscie i zrozumienie obslugi oraz kuchni. Pani bez problemu sporzadza danie zgodnie z prosba, dokladnie tlumaczac nawet przy podawaniu talerza co sie na nim znajduje i jak zostalo przygotowane. Gdyby sie dalo dalabym podwojna liczbe gwiazdek. Jedzenie jest pyszne, robione jest na miejscu i na prawde tanie, co jest duzym zaskoczeniem w tak popularnym miejscu zawsze pelnym turystow. Super :)

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Patrycja0098
Zrecenzowano: 12 września 2017

Wybrałem obiekt, ponieważ znajduje się bardzo blisko wejścia na popularne szlaki górskie w zakopanym. Obiekt miły, ciepły, przytulny, choć miejsca w pokojach mało. W ofercie jest 2 godzinny pobyt w Aquaparku, co jest bardzo fajne. Jest też śniadanie, ale jego jakość i wybór dość przeciętny. W sumie przyjęcie i obsługa bez zarzutu. Polecam dla osób, które chcą wcześnie rano ruszyć na szlaki górskie.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, David B