“Surowe gofry”

Wytwornia Lodow Naturalnych
Opis: Lodziarnia
Opis: Lodziarnia
Zrecenzowano 1 września 2019

1 września około godziny 13:50 razem z ukochanym wybraliśmy sie na gofry. Po pierwszym kęsie okazało sie,ze gofry w środku sa surowe. Po zwróceniu uwagi sprzedającej Pani upierała sie,ze tak ma być i to normalne,ze środek jest surowy. W końcu uległa i zgodziła sie powtórzyć zamowienie po czym dostaliśmy odpowiednio upieczone gofry. Radzimy uważać,zjedzenie surowego gofra moze okazać sie groźne.

2  Dziękujemy, Diana R

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Dziecko chciało jeszcze raz następnego dnia takiego lamego loda zjeść,"innego nie" dodawalo. Byliśmy 2 razy i kiedyś napewno wrócimy

Dziękujemy, Peiotr B
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Lody rzeczywiście naturalne i pyszne. Polecam z czystym sumieniem. Sorbet kiwi i banana wyjątkowo dobry. Orzechowy również taki jak trzeba.

Dziękujemy, 404ewap
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Miła obsługa, ładnie ubrana.. Desery lodowe z dodatkami jakimi się chce. Świetny smak lodów. Np lody o smaku straciatella mają większe kawałki gorzkiej czekolady. Polecamy!

Dziękujemy, Małgorzata Ł
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Gofry to zakalce!Nie da się przełknąć.Stracilismy 62 zł.Cena wogole nie adekwatna do usług.Kiedy poszliśmy to zgłosić ,kelnerka powiedziała ,ze tak jest zawsze kiedy ciasto się gorące.Żenada

Dziękujemy, Hania12345

Wytwornia Lodow Naturalnych — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Wytwornia Lodow Naturalnych? Podziel się wrażeniami!