“Pysznie i niedrogo”
Rusalka — recenzja

Rusalka
Nr 74 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Urocze miejsce i sympatyczne Panie z obsługi. Jedzenie bardzo dobre. W cenie 20zł dostałem soczystą karkówkę z ziemniakami i zestawem surówek (mizeria i marchewka), rosół, pyszny kompot z jabłek oraz kawałek ciasta z jagodami. Druga osoba otrzymała pierś z kurczaka w sosie paprykowym z ziemniakami i zestawem surówek, kompot i ciasto. Naprawdę polecamy. Jedynie co może przeszkadzać to namolne osy....lecz siedzieliśmy na zewnątrz :) Zamieszczam zdjęcia dań oraz jadłospis z wizyty w dniu 8.9.2019 Polecam !!!

Dziękujemy, Ariel M

Zrecenzowano 3 września 2019

Przepyszne obiady miła obsługa. Jak zjeść dobry duży obiad i tanio to polecam to miejsce 16zl za zestaw drugie danie kompot deser polecam za nie całe 20 zł zjemy pełny obiad 1 i drugie danie

Dziękujemy, Jakub S
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Posiłki świeże, robione na bieżąco - wszystko pachie i smakuje domowo.Bardzo polecam.Cena jest bardzo przystępna a posiłki wyśmienie jak w domu.Przemiła obsługa i nie trzeba czekać na posiłek ponieważ jest wydawany zaraz po zapłaceniu rachunku.Polecam dla wszystkich.Jeśli kiedyś jeszcze będe w Zakopanem to napewno tam wstąpie.

Dziękujemy, Zakopane2019
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, niskie ceny, miła obsługa duże porcje naprawdę polecam!!!
Będziemy tam wracać

Dziękujemy, Paweł S
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

bardzo smaczne jedzenie, ceny niskie. miła, wyrozumiała pani obsługująca. czas oczekiwania był krótki, porcje duże. polecam!

Dziękujemy, nattt184

Rusalka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Rusalka? Podziel się wrażeniami!