“Restauracja Przepyszne i tanio”
Rusalka — recenzja

Rusalka
Nr 74 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 3 września 2019

Przepyszne obiady miła obsługa. Jak zjeść dobry duży obiad i tanio to polecam to miejsce 16zl za zestaw drugie danie kompot deser polecam za nie całe 20 zł zjemy pełny obiad 1 i drugie danie

Dziękujemy, Jakub S

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Posiłki świeże, robione na bieżąco - wszystko pachie i smakuje domowo.Bardzo polecam.Cena jest bardzo przystępna a posiłki wyśmienie jak w domu.Przemiła obsługa i nie trzeba czekać na posiłek ponieważ jest wydawany zaraz po zapłaceniu rachunku.Polecam dla wszystkich.Jeśli kiedyś jeszcze będe w Zakopanem to napewno tam wstąpie.

Dziękujemy, Zakopane2019
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, niskie ceny, miła obsługa duże porcje naprawdę polecam!!!
Będziemy tam wracać

Dziękujemy, Paweł S
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

bardzo smaczne jedzenie, ceny niskie. miła, wyrozumiała pani obsługująca. czas oczekiwania był krótki, porcje duże. polecam!

Dziękujemy, nattt184
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Spędziliśmy w Rusałce tydzień, śniadania i obiady bardzo dobre, domowe i ceny jak na Zakopane naprawdę ok. Pokoje zadbane, obsługa miła i pomocna. Wszędzie blisko, nie ma się do czego przyczepić. Jeśli kiedyś dane mi będzie wrócić do Zakopanego to tylko tutaj!

Dziękujemy, PaulaZRzeszowa

Rusalka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Rusalka? Podziel się wrażeniami!