Zakopane
Zrecenzowano: 13 czerwca 2019

Bardzo klimatyczne miejsce oblegane ludźmi. Pani bufetowa bardzo miła... Panie na kuchni wesołe uśmiechnięte.. Szarlotka przepyszne z dodatkami... Miejsce ogólnie bardzo czyste pokój w którym spałem bardzo czysty pachnący nawet okna pomyte... Dla Pani która tak perfekcyjnie wysprzatala szacunek. Nie każdy tak dba o porządek.. i łazienki jakie czyste... Co chwilę ta Pani chodzi sprawdza czy czysto i czy czegoś nie brakuje.... Brawo.. Polecam 5 na 10 pkt.

1  Dziękujemy, Kamikadz
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze chciałem to przeżyć i wreszcie stało się. Najpierw zameldowani w pokoju 8 os., a później szczęśliwie przeniesieni we dwójkę do trójki. Dziękujemy Pani w Recepcji Niezła kuchnia i super położenie. Zabrakło trochę „klimatu” wieczorem i ten zapach w męskiej toalecie na górce...

Dziękujemy, Klimson1973
Zrecenzowano: 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo wyjątkowe miejsce z pięknym widokiem. Mimo natłoku turystów bardzo miła i szybka obsługa. Krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia. Jedzenie wyjątkowo dobrze doprawione i smaczne. Mają też wyjątkowo dobre piwo. Możliwość jedzenia na powietrzu. Naprawdę polecam

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 237dawidr
Zrecenzowano: 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Schronisko z prawdziwego zdarzenia. Widokami na otaczające góry można się delektować o każdej porze roku. Przy pomyślnej pogodzie bez trudu można wygrzać kości na zewnątrz. Schronisko jest łatwo dostępne dla wędrujących z dziećmi, a nawet wózkiem.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, SilesianGirl
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019

W schronisku na Hali Ornak nocowaliśmy. Do schroniska dotarliśmy około 19:40, kuchnia działa o 19:30, ale w recepcji zostaliśmy poinformowani, że zupę jeszcze może kuchnia wydać. Bardzo nas to ucieszyło! Został barszcz zabielany z ziemniakami, gulaszowa i fasolka po bretońsku. Wybraliśmy gulaszową, do tego chleb i mała cola. Cena 44 zł. W gulaszowej wyczuwalny był bardzo mocno seler korzeniowy. Mi nie smakowała. Owszem, po całym dniu wędrówki - rozgrzała mnie ta zupa, ale niestety nie zamówię jej ponownie. Mój Mąż również jej nie zamówi ponownie, stwierdził, że to tragedia, jej plusy to chleb był gratis (chociaż cena wysoka) i była ciepła.

W zakresie noclegu: pokój dwuosobowy z umywalką, cena 120 zł. W pokoju ciepło, w miarę czysto, kilka wieszaków do rozwieszenia ubrań oraz kilka półek. Materace na łóżku raczej dla osób lżejszych niż cięższych, wysokości około 7 cm. Pianka. Kilka pajęczyn przy suficie.

Toalety na piętrze. W łazience damskiej po prostu śmierdziało. Trudno użyć tu innych słów. W męskiej nie było takiego problemu. Prysznice na kondygnacji -1. Jeden męski, jeden damski - wydaje się trochę niewystarczająco (szczególnie w szczycie sezonu), można pomyśleć o dorobieniu po 1 dodatkowej kabinie zamiast 4 czy 5 umywalek. Ciepła woda. Kuchnia turystyczna to w zasadzie zlew i stół, suszarnia turystyczna - przestronna i bardzo ciepła. Na szczęście nie musieliśmy z niej korzystać. Akustycznie bardzo dobrze ułożone schronisko, bo mimo sporej liczby gości, nie słychać było trzasków, kroków, ani porannego chaosu wychodzących turystów.

Przytulny pokój wypoczynkowy na piętrze. Książki, gry, dodatkowe koce. Możliwość ładowania telefonu niedaleko stołówki. Wrzątek wydawany od 8:00 do 21:30 w bufecie (po wcześniejszym uzgodnieniu od 6:15).

Za cenę 60 zł za osobę, oczekiwałam czystości i porządku, ale niestety trochę kulało.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Małgorzata T