“Kolacja”
Gazdowo Kuźnia — recenzja

Gazdowo Kuźnia
Nr 26 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do "Gazdowej Kuźni". Nasza restauracja mieści się w jednym z najstarszych budynków w Zakopanem (1891 rok), gdzie mieścił się pierwszy hotel "Pod Giewontem". Sale restauracyjne tegoż hotelu zajmowały te same pomieszczenia, w których znajduje się obecna restauracja "Gazdowo Kuźnia".
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal w dobrej lokalizacji. Zupy pyszne. Na drugie danie zamówiliśmy żeberka w miodzie, które podano letnie oraz rybę która była smaczna. Surówki przesolone.

Dziękujemy, Irenkas9

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja jest dosyć gwarna wszakże to Krupówki i do tego ruchliwa ulica. Miejsce cieszy się raczej dużym powodzeniem patrząc na liczbę gości. Ceny dosyć przystępne, a jedzenie smaczne. Sporo potraw regionalnych. Obsługa bardzo przyzwoita i niedługi czas oczekiwania. Spokojnie można wybrać to miejsce!

Dziękujemy, SilesianGirl
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja napawa góralskim klimatem, mimo tłumu można tam wypocząć. Obsługa - ciężko o taką - bardzo miła, sympatyczna, sprawnie się uwijała z klientami, menu mają w jednym paluszku, na wszystkie pytania uzyskałam odpowiedź, a kelner miał do mnie ogromną cierpliwość, profesjonalna obsługa. Napoje podane szybko, jedzenie o dziwo też. Posiłki były dość duże, syte, i bardzo dobre! Grzane wino bardzo dobrze doprawione. Ceny przyzwoite, za 2 posiłki i 2 napoje, 99 zł. Oczywiście można zjeść gdzie indziej taniej, ale raz na jakiś czas warto wybrać się w takie miejsce i posłuchać na żywo góralskiej muzyki przy której nóżka sama tupie.

Dziękujemy, smileplease12
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, wyśmienita zupa borowikowa, obsługa sprawnie się uwija. Przyjemna atmosfera! Pyszne shoty!

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, smakowalo wszystkim moim towarzysza. Regionalne dania bardzo dobre, fajna obsluga. Polecam.

Dziękujemy, iMotka

Gazdowo Kuźnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gazdowo Kuźnia? Podziel się wrażeniami!