Zakopane

“Pyszne jedzenie, spoko ceny!”
Gazdowo Kuźnia — recenzja

Gazdowo Kuźnia
Nr 26 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do "Gazdowej Kuźni". Nasza restauracja mieści się w jednym z najstarszych budynków w Zakopanem (1891 rok), gdzie mieścił się pierwszy hotel "Pod Giewontem". Sale restauracyjne tegoż hotelu zajmowały te same pomieszczenia, w których znajduje się obecna restauracja "Gazdowo Kuźnia".
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, wyśmienita zupa borowikowa, obsługa sprawnie się uwija. Przyjemna atmosfera! Pyszne shoty!

Dziękujemy, Anna M

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, smakowalo wszystkim moim towarzysza. Regionalne dania bardzo dobre, fajna obsluga. Polecam.

Dziękujemy, iMotka
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, duże porcje, obsługa przemiła, wszystko w jak najlepszym porządku. Sałatka grecka może mało doprawiona i prawie bez oliwy, ale kiedy o nią poprosiłam, od razu dostałam, i już było super. Miło spędziliśmy tam czas

Dziękujemy, maromanumm
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna kwaśnica w mig podana. Miła obsługa. Ładny wystrój. Największa zaleta to muzyka na żywo. Kwaśnica podana z bardzo dobrym chlebem. Polecam

Dziękujemy, 991tomaszj
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie beznadziejne na bardzo niskim poziomie smakowym i estetycznym ,obsługa bardzo ale to bardzo kiepska a dodatkowo młody kelner liczyć nie potrafi ,przepraszał ale przy tak prostym rachunku widać było ze liczył na brak uwagi z naszej strony .Jednym słowem jeżeli do kuźni to tylko przypadkiem i tylko na piwo .

1  Dziękujemy, Jarob80

Gazdowo Kuźnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gazdowo Kuźnia? Podziel się wrażeniami!