“Warte odwiedzenia”
Gazdowo Kuźnia — recenzja

Gazdowo Kuźnia
Nr 31 wśród 202 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do "Gazdowej Kuźni". Nasza restauracja mieści się w jednym z najstarszych budynków w Zakopanem (1891 rok), gdzie mieścił się pierwszy hotel "Pod Giewontem". Sale restauracyjne tegoż hotelu zajmowały te same pomieszczenia, w których znajduje się obecna restauracja "Gazdowo Kuźnia".
Zrecenzowano 2 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne zupy, wystrój, lokalizacja i atmosfera bardzo nam sie podobały. Rydze na maśle - Ok. Szczególnie polecam bulion z pierożkami

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Bartosz P

Zrecenzowano 2 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne zupy! Bardzo smaczne jedzenie i ładnie podane. Przyjemny wystrój, miła kameralna atmosfera. Minus - za mało kelnerow.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Wielorybus
Zrecenzowano 20 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wzielismy steka z angusa, pieczone zeberko z miodowa omasta, ziemniaki poeczone z serkiem z czosnkiem, zestaw surowek i moskol z brundzom. Stek byl dobry, delikatny. Żeberka suche i niezbyt dobre. Ziemniak jak to ziemniak, bardzo dobry serek do niego. Surowki kiepskie. Moskol dobry ale nie mam porownania bo pierwszy raz jadlam. Ogolnie oceniam posiłek na sredni, innymi slowy poprawny. Nie wrocilabym jednak. Rachunek wyniosl 130zl w tym jeszcze piwo i grzane wino.

Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano 19 października 2018

Zamówiłem polędwiczki w sosie borowikowym , twarde nie wiadomo z jakiego mięsa wykonane , ale cena z karty .Nie polecam

Dziękujemy, Ja B
Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety nie polecam Gazdowej Kuznii, gdyz, kapela, ktora powinna przygrywac podczas biesiadowania wieczornego, wiekszosc swojego czasu spedzila na przerwie (niestety niejednej). Pozdrowienia dla kelnera, zyjacego w innym swiecie, ktory na szczescie znalazl chwileczke by do nad podejsc :)
PS. Jedzenie nawet dobre

Dziękujemy, patrycja2365

Gazdowo Kuźnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gazdowo Kuźnia? Podziel się wrażeniami!