“Bardzo dobre jedzenie i piwo ”
Gazdowo Kuźnia — recenzja

Gazdowo Kuźnia
Nr 27 wśród 200 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do "Gazdowej Kuźni". Nasza restauracja mieści się w jednym z najstarszych budynków w Zakopanem (1891 rok), gdzie mieścił się pierwszy hotel "Pod Giewontem". Sale restauracyjne tegoż hotelu zajmowały te same pomieszczenia, w których znajduje się obecna restauracja "Gazdowo Kuźnia".

Trafiliśmy tam po zjeździe z Butorowego Wierchu wygłodniali. Chcieliśmy spróbować żurku innego niż w Owczarni. I choć ten nie był tak kwaśny jak nasz ulubiony żurek w Zakopanem, to smakował jak u babci. Dużo kiełbasy, boczku i jajka. W cenie także mamy pieczywo, choć tu nie ma się czym zachwycać, albowiem był to zwykły chleb pszenny.
Bardzo smaczne piwa i cydr. Duży wybór alkoholi. Także piwa sezonowe.
Idealna tarta mocno malinowa (kruche ciasto, bardzo kwaśne wnętrze, obok sos malinowy i bita śmietana)- całość na 5+. Obsługa bez zarzutu. Zanim zdążyliśmy otworzyć usta, Pani kelnerka już znajdowała się przy naszym stoliku z tym, czego potrzebowaliśmy.
Ceny, niestety, już typowe jak na Krupówkach, więc trochę drożyzna.

Dziękujemy, glodozercypl

Gazdowo Kuźnia była dla nas zawsze nr 1, przepyszny placek po zbójnicku, rydze oraz inne potrawy. Wróciliśmy i niestety rozczarowaliśmy się bardzo, jedzenie zdecydowanie mniej smaczne, menu też uboższe, obsługa niemiła... może to kwestia dużego ruchu i końcówki sezonu, no ale szkoda...

1  Dziękujemy, Kasia W
Zrecenzowano 11 września 2018

Nie mam zastrzeżeń - pierogi, racuchy - wszystko nam smakowało, mnie w szczególności zupa bryndzowa. Ceny bardzo przyzwoite - za dwudaniowy obiad z alkoholem zapłaciliśmy 84,-. Obsługa sprawna i sympatyczna, ciekawie urządzone wnętrze.

Dziękujemy, Nika1979
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Genialne jedziecie, przesympatyczna obsługa a do tego szybko podane :) gorąco polecam baraninę z patelni i tradycyjnie oscypek z żurawiną.

Dziękujemy, Marzena R
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018

Smacznie, chociaż jakoś szczególnie Nas nie porwało to miejsce. Byliśmy, zobaczyliśmy, tacę piwa wypiliśmy, ale już kolejny raz nie wróciliśmy.

Dziękujemy, eSKa92

Gazdowo Kuźnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gazdowo Kuźnia? Podziel się wrażeniami!