“Troche gorzej niż rok temu. ”
Gazdowo Kuźnia — recenzja

Gazdowo Kuźnia
Nr 27 wśród 200 Restauracje (Zakopane)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do "Gazdowej Kuźni". Nasza restauracja mieści się w jednym z najstarszych budynków w Zakopanem (1891 rok), gdzie mieścił się pierwszy hotel "Pod Giewontem". Sale restauracyjne tegoż hotelu zajmowały te same pomieszczenia, w których znajduje się obecna restauracja "Gazdowo Kuźnia".
Zrecenzowano 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wzielam polędwiczki z pieczonym jablkiem i smakowo byly dobre ale niestety za twarde. Co do obsługi trafiłam na kelnera i było powoli w przeciwieństwie do osob obsługiwanych przez panią kelnerke, ci ktorzy przyszli po nas i zamawiali po nas dostali danie główne szybciej niz my piwo oraz przystawkę. Aczkolwiek smaki fantastyczne.

Dziękujemy, Magdalena K

Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Recenzja będzie krótka bo nie ma o czym pisać. Jedzenie absolutnie pyyyyyyyyyyyyyyyyyszne. Kilka lat temu to buła nasza ulubiona restauracja, nigdy na jakości jedzenia się nie zawiedliśmy. Tak było i tum razem. Podczas tygodniowego pobytu odwiedziliśmy restauracje 2 razy. Rosół z pierożkami jagnięcymi POEZJA. Reszta dań tez w piątkę. Ryba super extra, w końcu gdzieś jadłam rybę nie przepieczona. Była smaczna, soczysta i nie dodałabym nic więcej. Dania mięsne tez bardzo smacZne. Jedyny minus to obsługa. Tak jak wspominam byliśmy dwa razy w tym sezonie. za każdym razem kelnerzy byli tak beznamiętnie bezuczuciowi. Najlepsze słowo to Zombii. Przyjmowali zamówienie przynosili jedzenie i rachunek i tyle. Nie wiem czy byli tak zmęczeni, czy niezadowoleni z pracy. Cis jest nie tak tym bardziej ze obsługiwały nas dwie różne osoby. Ja wiem ze to jest bardzo busy sezon i przewija tam się setki ludzi, ale trochę interakcji każdy oczekuje a przynajmniej my.
Suma Summarum polecam restauracje ze względu na rewelacyjne jedzenie nie ze względu na obsługę

Dziękujemy, ewamojza
Zrecenzowano 19 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Lubię takie miejsca. Muzyka na żywo na wysokim poziomie, a nie jakies góralskie disco polo, ciekawie napisana i skonstruowana karta dań, a do tego naprawdę smaczne jedzenie. Półka cenowa może z tych średnich wyższych. Za obiad dla dwoch osób i to nie przesadnie wielki trzeba zaplacic około 100 zł ale cenę osładza to co na talerzu - a tu jest bardzo dobrze. Przez dwa dni skosztowaliśmy pierogów z jagodami i mięsem, naleśników i schabowego z kością i dodatkami. Skusiłem się także na ciasto. Wszystko było perfekcyjne, choć fakt, za tą cenę porcje powinny być większe. Plus taki ze człowiek nie wychodzi z przeczuciem przejedzenia i ma ochotę znów wrócić do Gazdowej, by spróbować czegoś innego z ich sporej karty. Aha skosztujcie tych trzech belgijskich piw pszenicznych które mają. Są wyśmienite :).

Dziękujemy, axiomfunk
Zrecenzowano 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry lokal w sercu Zakopanego.
Duży wybór potraw, zarówno mięsnych jak i wegetariańskich. Wszystko to w przyzwoitej cenie.

Dziękujemy, Kacper B
Zrecenzowano 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Filet z rydzami i budzem przepyszne, żurek dobry, pierogi z kapustą i grzybami dość dobre. Do tego regionalne piwa. Ceny przyzwoite. Polecam

Dziękujemy, Dorota P

Gazdowo Kuźnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gazdowo Kuźnia? Podziel się wrażeniami!