Zakopane
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce fajne , pierwsze wrażenie dobre śniadania również ... pewnie wrócę ... ale niestety trochę minusów tez jest. I tutaj zwracam się do właścicieli ... po pierwsze ręce mi opadły jak usłyszałam ,że papier toaletowy ( 1 rolka) jest tylko na pierwszą dobę potem trzeba sobie kupić , ekspres na kapsułki super ..tylko trzeba sobie przywieźć z domu bo w okolicznych sklepach niestety nie ma , patelnie tez najlepiej sobie zabrać bo na tej co jest to raczej nic nie można usmażyć no i ostatnie moje najmłodsze dziecko spało na dostawce czyli narożniku w salonie .. po rozłożeniu pokazała się wielka plama , nie wyglądało to jakby ktoś coś wylał raczej jak wielka plama moczu. Remont i wymiana narożnika się kłania. Recenzja dotyczy apartamentu C7.

Dziękujemy, CzarnyKrasnal
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018

Był to mój drugi pobyt w Tatrzańskiej Ostoji i z pewnością ostatni. Za pierwszym razem w grudniu 2017 wszystko było super, czysty zadbany apartament, świetne wyposażona kuchnia- wszelkie akcesoria dostępne, same plusy. Tym razem byłam bardzo rozczarowana. Dostałam apartament w którym wszystkie ściany były pomazane, widoczne pęknięcia na ścianie, ekspres do kawy ale już bez kapsułek (przy poprzednim pobycie były teraz musiałam się prosić aby dostać), brudną i poplamioną pościel, chodniczek łazienkowy wyglądał jakby nie był prany przez długi czas i hit wyrwaną deskę klozetową, co już jest największą żenada tego miejsca. Usterka została zgłoszona w dniu przyjazdu ale niestety przez 5 dni nikt się nie zainteresował jej naprawą czy wymianą. Pobyt zapłacony "z góry" ale niestety z względów osobistych musiałam skrócić pobyt, nie ma szans na zwrot pieniędzy za niewykorzystany pobyt bo jak to Pani ujęła" raczej nie zwracamy" a nie była to restrykcyjna rezerwacja dokonana przez portal tylko bezpośrednio. Na rozmowę z managerem też nie ma szans bo "jest na urlopie", czekam na kontakt telefoniczny ze strony kierownictwa w celu rozwiązania sprawy ale chyba się nie doczekam. Za brak kompetencji zawodowych dałabym 0 gdyby była taka możliwość. Serdecznie nie polecam tego miejsca.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, KatarzynaKK89
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018

Apartament trochę zaniedbany, część sprzętu w kuchni wybrakowana/uszkodzona. Byliśmy w Tatrzańskiej Ostoi w 2015 roku, widać dużą różnicę w stanie i wyposażeniu - tym razem zamieszkaliśmy w apartamencie z trzema sypialniami. Przydałoby się trochę odświeżyć pomieszczenia i uzupełnić zniszczone/uszkodzone sprzęty w apartamencie. Podczas tego pobytu trafiliśmy na apartament na pierwszym piętrze - hałas z ulicy jest o wiele bardziej uciążliwy, jeżeli jest możliwość, lepiej wybierać wyższe piętra.

Wskazówka dotycząca pokoi: W miarę możliwości najlepiej wybierać apartamenty na wyższych piętrach, niżej przeszkadza hałas z ulicy, do tego widok na sortownię..
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, dawidk640
Zrecenzowano: 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe miejsce. Apartament na wysokim poziomie czysty schludny i dobrze wyposażony w podstawowe akcesoria. Zagwarantowany garaż podziemny dla samochodów w cenie. Plac zabaw dla dzieci jest ale skromny. Troszkę daleko od centrum Zakopanego ale jest przystanek autobusowy w pobliżu.

Termin pobytu: lipiec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Łukasz R
Zrecenzowano: 15 maja 2018

Pobyt majówka - 5 dorosłych i 3 dzieci
Minusy:
- Lokalizacja przeciętna, daleko od centrum, widok na wysypisko śmieci, śniadania w formie koszyka z jedzeniem, przy dużym obłożeniu mało miejsc parkingowych
Plusy:
-świetnie wyposażone: żelazko, ręczniki, ekspres do kawy, zmywarka itd.
Nowocześnie urządzone, ogólnie czyste, winda
Ogólnie polecamy i pewnie tam jeszcze wrócimy

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam unikać 13C jeśli jedzie się z małymi dziećmi - antresola z drewnianymi schodami na górę jest niebezpieczna
Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, EmiPioMac