Zakopane

“Średnio z obsługą ”
Tunel — recenzja

Tunel
Nr 28 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre ktoś tam umie naprawdę bardzo dobrze gotować :)
, natomiast obsługa daje wiele do życzenia.

Dziękujemy, IwonaI112

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizzeria Restauracja Tunel ukryta perełka, którą należy odnaleźć. Burgery rewelacyjne podstawowy z serem chedar smakował nawet synowi który uznaje tylko Mc'Donaldsa, stwierdził ze te burgery w Tunelu są sztosik, żonie również smakowało. Burger na ostro był bardzo smaczny choć rozumiem, że ostrość trzeba wyważyć aby każdy mógł spróbować, jak dla mnie mogło by być ciut "mocniejsze". Ale nad frytkami mozna by się rozpłynąć, chrupiące, delikatne i muszę się ich nauczyć, żona nie chce innych.

1  Dziękujemy, Sebastian s
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Kupiliśmy trzy pizzę na wynos. Pan wprowadził mnie w blad informując ze sos jest za darmo do każdej pizzy. Okazało się ze to nie sos tylko keczup. To poprosiłem o keczup. Dostałem jedno malutki pojemnik na trzy pizzę. Pani nie widziała problemu. Poprosiłem o więcej. Dostałem dwa dodatkowe. Do tego policzono mnie 3 złote za pojemniki na wynos - pani z obsługi stwierdziła ze tak poprostu jest wiec o co mi chodzi. Tak samo na zwrócenie uwagi ze pizza jest droższa o złotówkę niż w internecie pani nie widziała problemu i stwierdziła ze robię zamieszanie. Zapłaciłem 6 pln więcej niż na stronie. No i obsługa jest beznadziejna. Nie polecam.

Dziękujemy, MichalJ83
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Nie mam zastrzeżeń chociaż nie jetem jakoś mega zadowolona :) Zostawiam gwiazdki na zachętę i mam nadzieje ze następnym razem obśługa będzie nieco milsza

1  Dziękujemy, Hanna B
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W skali 0-10 dałbym 6,5.
Stosunek ceny do jakości dobry, bardzo duże porcje. Burger ok. Duża, chrupiąca bułka, mięso jadałem lepsze ale właściwie w tej cenie nie ma co się czepiać. Frytki również w porządku (z serem żółtym, o czym niestety nie ma informacji w karcie).
Dość duży wybór piwa, również kraftowego.
Lokal czysty. Co do obsługi - neutralna.
Jeżeli ktoś chce zjeść całkiem smacznie i nie zapłacić dużo, można iść w ciemno.

1  Dziękujemy, 649krzysztofw

Tunel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Tunel? Podziel się wrażeniami!