“Fajne miejsce ze smacznym jedzeniem”
Tunel — recenzja

Tunel
Nr 22 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja warta polecenia, menu dość bogate. Można zjeść zarówno pizze jak i golonke :-). Ponadto polecam zupe cebulową. W lokalu miejsce do zabawy dla dzieci, więc jest szansa zjeść jak człowiek w spokoju i ciszy. Ceny Zakopiańskie ale w porównaniu do innych lokali porcje dość uczciwe. Obsługa miła. Lokal dostałby maksymalną notę gdyby toalety były czystsze i gdyby były w nich papierowe ręczniki lub działająca suszarka.

Dziękujemy, WojciechS1848

Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restauracje wieczorową porą. Zamówiliśmy dwie pizze. Obie pyszne, szybko podane, ceny nie są zbyt wygórowane, a dodatkowo bardzo miła obsługa. To już druga nasza wizyta w tym miejscu i za każdym razem byliśmy zadowoleni. Gorąco polecam.

Dziękujemy, kasiek0512
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Chodzimy do Tunelu regularnie. Początkowo na pizzę i burgery ale teraz też na inne dania. Najlepszy sznycel cielęcy jaki jadłem a puree ziemniaczane to już poezja. Świetny pstrąg no i przede wszystkim lane czeskie piwo Holba - rzadkość w innych restauracjach.
Spokojnie wyślę tam znajomych.

Dziękujemy, Maciej W
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery najlepsze jakie jadłam. Do tego podane z sałatką i frytkami. Ceny przystępne jak na Krupówki. Warto odwiedzić to miejsce będąc w Zakopanem. Napewno tam wrócimy :)

Dziękujemy, 871sylwiac
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce fajne, jakaś odskocznia od wszystkich krupówkowych karczm. Burger był dobr, chociaż trochę się rozjeżdżał podczas jedzenia, frytki bez szału. Ceny w porządku.

Dziękujemy, Vlladii

Tunel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Tunel? Podziel się wrażeniami!